Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Недавни садржај од Цариград 92.

  1. Цариград 92.

    KK PARTIZAN 2015-16.

    Није обрисана гомила порука. Обрисано их је неколико. Углавном моја порука и оне који су се надовезале на њу (извињавам се ако сам заборавио и прескочио још неког колегу преступника). Не треба ми објашњење зашто је обрисана. За ових 5-6 година сам ваљда показао да знам правила форума, и...
  2. Цариград 92.

    KK PARTIZAN 2015-16.

    Прве три изгубљене лопте сам пропратио у неверици. Свака следећа ме је насмејала све више и више. Код оне последње сам ову будалетину зготивио максимално. Џамо Џамо друже мој! Како ли га само пробрасмо... Можда је онога ко га је скаутирао као и мене кретњама подсетио на Кени Смита. Само је...
  3. Цариград 92.

    Dule Vujošević

    Ипак нису само странци одали почаст највећем: https://instagram.com/p/7gCNMoo-OW/?taken-by=marinkovicijus9 у то име: Лужњак и Јужњак Није га народ давао! Њима је на путу стајао, и хтели су да га сруше. Па док је народ спавао сковаше план ситне душе, пекући на тихој ватри наду код људи да...
  4. Цариград 92.

    KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    Андреј, данима, ма недељама овде причаш како се замерио свима у и око клуба и да ће због тога да лети, и сада се просипаш са неким спортским разлозима?! Који спортски разлози, ти што екипа за коју је кукао и молио да остане на окупу представљајући је као најталентованију у историји ККПа (оно кад...
  5. Цариград 92.

    KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    Ајде Црни, или Андреј, или који већ инсајдер има ту шпијунку што гледа у премијеров кабинет, да нам каже какве су сад тамо реакције? Слави ли дотични као што ми зилоти мислимо, или му Андрија и Кретен доносе шећера и воде да се освести од шока што је ККП спашен терањем изнутра трулог тренера...
  6. Цариград 92.

    KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    Дакле свело се на то да је најбоље да се Дуле смени зато што су мигранти из железника скандирали Дуле остани? Спрдају се с њим и нама и клубом... Стварно неподношљиво. А да, и "ако га смени СНС, ја сам против тога, а ако га смени нова управа онда сам за то..." Шта би са оним толико потенцираним...
  7. Цариград 92.

    KK Partizan 2014/15

    Најжалије од свега је што је тај 9. мај тааааако далеко. У ону смрдару на Ђурђевдан не могу ићи, па остаје да се чека 9. и Металац за нови сусрет са свим прекрасним људима Пионира. Жал је због оних момчина у нашем дресу које нећемо имати прилике да поздравимо и подсетимо их колико их волимо...
  8. Цариград 92.

    KK Partizan 2014/15

    Ја све мислим пропустио сам неко зезање од раније па сад не капирам најаву гостовања тамо као: увек нам је било тешко; никад нисмо убедљиво славили; нема везе што су лоши... Знам да су тада многи другари с форума рекли да им је мука да гледају Партизан, али није Владе Јовановић тако давно био...
  9. Цариград 92.

    KK Partizan 2014/15

    Какво црно друго место! Ко је прошле године био првак? Цибона, четврта на табели. Претпрошле? Партизан, четврти на табели! Само из тог разлога! Нема то везе с ким играмо полуфинале. Није да ми мислимо да је ЦеЗеТе губитничка екипа која је погубила све битне утакмице, да смо им ноћна мора, да...
  10. Цариград 92.

    NISMO ISTI!

    Фала, фала жене! Само крадите... Можда и буде отпевано, видећемо. Отпевушиће се вероватно за следећи снимчић (ово што сам и написао горе у коментару), ако ме не буде мрзело да га правим. Углавном, откако је зет синоћ прочитао и распевао се из свег гласа, и мени ушло у уши па певушим данас цео дан...
  11. Цариград 92.

    NISMO ISTI!

    Znaju oni dobro ko je ko. Evo članka iz ciganske revije (str. 22) gde JASNO piše šta ta saradnja nije a šta jeste, i ko je kome tu šta dao, i dva budžeta: A znamo i mi ko su oni. Ono najvažnije što treba znati je da obraza nemaju. Tako posle ovoga u daljem tekstu najnormalnije pričaju o FMPu...
  12. Цариград 92.

    Dule Vujošević

    Део интервјуа Марка Николића за нови ГТР: https://www.facebook.com/Grobarskitrashromantizam/photos/a.320634094701322.69174.320617751369623/735455803219147/?type=1
  13. Цариград 92.

    KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    Ваистину се роди! Као да је праћење Партизана нешто мање од мазохизма... да парафразирам: Можда није лако пратити развој Црног Детета, али је свакако лепо! Ево да и наложена маса каже нешто у своју одбрану: Прво, никакве масе нема. ImaJedanTim питао (из врло рационалних разлога о којима ћемо...
  14. Цариград 92.

    KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    Ниси. Ја сам тренутно презадовољан селекцијом играча, и по мом мишљењу одавно нисмо били компактнији као тим и попуњенијег састава. И веровао сам и да су она скандалозна пуцања на почетку сезоне била нереална, јер нико од нас није научио да Душкова екипа онако килаво игра тимску одбрану, а није...
  15. Цариград 92.

    KKP - nostalgija, legende i stare slike

    Имао сам јесенас госте из Мексика и Бразила. Ишли смо до Златибора, па сам се трудио да им на свим успутним стајалиштима покажем понешто од знаменитости. Иначе, већ су захваљујући једном нашем од тамо преко који прати овај наш форум, индоктринирани па су кроз прозор аута свакоме ко би учинио...
Top