Недавни садржај од Швабо

1. Швабо

KK Partizan 2020/2021

А овај Бајић циља на то да је Шћеповић у дослуху са Дулетом израдио Игокеу. Како? Тако што је Игокеа планирала тај турнир а нарочито утакмице са Партизаном као неки вид генералне пробе пред квалификације које играју против Дулета. Сад су остали без тих за њих веома битни припремних мечева, док...
  2. Швабо

Uprava i marketing

Сад ће онај буцко саставити нешто типа тврд је орах воћка чудновата или а у руке Мандушића Вука свака пушка биће убојита! Па неку латинску фору Човјек је човјеку вук или тако нешто! Јебо га брат који га направи. Јебем ли им колевку где су заколевчени, свој тројици са све оним Жексом лудим којег...
  3. Швабо

FK Partizan 2020/21

Чемер, туга и јад! Понављати се константно да је експеримент са Поповићем на голу пропао, да је Милетић на позицији бека убедљиво најлошији бек лиге, да Сума подсећа на ону краву која да 50 литара млека па се онда ритне и све проспе, да имамо 5-6 играча за које нико не зна шта раде код нас у...
  4. Швабо

KK Partizan 2020/2021

Немој Гудурића љубим те :buhaha Дангубић или ,, Гудурић" је уместо Пејнерса, а Ангола је ангажован као нека замена за Рединга кад се овај повредио а требао нам играч због ротације за крај сезоне који се није ни одиграо! Барем је у мојим очима то тако изгледало:confused-smiley-013:
  5. Швабо

KK Partizan - uprava, finansiranje i transferi

Не верујем у овај трансфер ни 1%. Нема просто места, а ни минута слободних. Неко би морао отпасти, вероватно Ангола, а и Трифа би онда имао мање минута. И овако ће увек неко бити ван ростера. Мада, морам признати да сам његовог брата, како неко горе написа, Арона који је играо за Галатасарај...
  6. Швабо

Ако се узме у обзир да смо направили циљане уштеде и чак зарадили на тренеру и Волдену, и да је од стране Остоје а Бога ми и Тегија(инстаграм) најављивано топ појачање, а имајући у виду са каквим центрима су нас доводили у везу онда ово свакако дође као разочарење! Иначе по клиповима који су...
  7. Швабо

Домаћи играч✔️ Без ангажмана✔️ Центар✔️ Јефтин✔️ Антиталенат✔️ Иритантан✔️ Освета пудлици✔️ Доста ставки испуњава:pop:buhaha
  8. Швабо

ПАРТИЗАН - Радник 2:0, играч утакмице

1. Садик 2. Д. Стојковић 3. Поповић
  9. Швабо

Према Остојиној причи нама су ту руке везане! Ако неко хоће нашег играча ми можемо само да ћутимо и пушимо, јер сви играчи имају излазне клаузуле које су толико ниске, да их може платити више од пола АБА тимова а не ЕЛ и ЕК екипе! Значи све зависи од воље усраних менаџера и карактера тих играча...
  10. Швабо

Uprava i marketing

Зацртани циљ се полако испуњава! Гурнули су нас у свим спортовима у којим постојимо у дужничко ропство и сад се можемо само .ебати! Значи гаде ми се сви из свих усраних управа! Кад за некога кажу да је члан наше управе 100% знам да је проверена битанга и вуцибатина! Нека краду за лијекове им...
  11. Швабо

FK Partizan 2020/21

Најјаче од свега је то што после ове пропасти, катастрофе, бруке неће ништа да се промени! Ни управа, ни тренер, ни један играч, ни килава и безмуда игра, али Бога ми ни моја зависност о Партизану! Колико већ за викенд има да гледам исте ове играче, исту безидејну игру са лако уочљивим...
  12. Швабо

FK Partizan 2020/21

Просто и једноставно оволико лошу екипу нисмо имали никада! Лично највише ме боли све у вези са Партизаном што не постоји начин да се било шта промени. Све су окупирали, свеее! ФК, КК, ВК ма све у шта смо се клели, и за шта смо живели! Трибина нам је постала СНС формација! Не постоји начин да се...
  13. Швабо

ПАРТИЗАН - Нови Пазар 2:3, играч утакмице

Не постоји играч утакмице! Не постоји!!!
  14. Швабо

Да ли ове године имамо припреме и кад исте почињу, или смо рођени спремни и газимо све без икаквог спремања?! Какво је ово мртвило око клуба? Да нема АБА конференција не би знали ни да постојимо :pop :buhaha
  15. Швабо

Не верујем да ће се брзо ангажовати центар из више разлога. Прво ће ЕЛ клубови затворити ростере, доста играча ће се одлучити у случају да се не докопају ЕЛ да пођу за новцем у неке небитне клубове по свим аспектима, затим вероватно се чека да се потврди истинитост информације да се следеће...