Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Недавни садржај од гробаркосмет

  1. гробаркосмет

    Liga Evrope 2014/15

    па добро Хоф нисмо баш Бајерн ( :D ) али није да смо и баш без икакве шансе ... ето да поделим неки свој став што се тиче играња ПФК у јевропи ове сезоне .. у овом моменту не бих волео да изборимо учешће у ЛШ из простог разлога што ПФК неће имати никакве користи од тога ( као што није имао ни...
  2. гробаркосмет

    Liga Evrope 2014/15

    зезало нас прошле а зезаће нас и ове ... дефинитвно није утакмица за Трајковића , што због његових физикалија што због његове нарави ... ако их будемо " изгурали " из нашег шеснаестерца и ако " покријемо " добро простор и њихове офанзивне играче можемо нечему да се надамо .. колико видим...
  3. гробаркосмет

    Liga Evrope 2014/15

    ето да не бих разбијао главу какви су бугари и шта су одгледах скоро целу њихову утакмицу против Дундалажа ( мислим да се тако изговара ? ) и морам рећи да ми се осмех ( :) ) вратио на лице ... да кратко опишем " одиграли су два наша прва полувремена против Фарана " ( да смо ми одиграли овакву...
  4. гробаркосмет

    Uprava i marketing

    Ko najviše duguje državi za porez? http://www.novosti.rs/vesti/naslovna/ekonomija/aktuelno.239.html:500976-Ko-najvise-duguje-drzavi-za-porez " локнасти " наставља да доминира ..
  5. гробаркосмет

    FK Partizan 2014/15

    уфффф ... шта рећи о синоћној утакмици .. ?!! најгорих 30 мин првог полувремена које сам до сада одгледао , за оно што су наши играчи " приказали " синоћ требало би да падне једна озбиљна " берба ушију " ... онаква брука НЕ БИ СМЕЛА ДА СЕ ПОНОВИ НИКАДА ВИШЕ !!! довели су ме дотле да сам први...
  6. гробаркосмет

    KK Partizan - sezona 2013/14

    извини друже Zillgian али и ја поприлично " спорим " текст овог " новинара у покушају " из моцарта .. а поготову овај део који је цитирао grobar032 ... ( следећи пасус се не односи на тебе .. ) шта су то цигани урадили или боље рећи чиме су то заслужили Српски спорт и ову државу уопште да...
  7. гробаркосмет

    KK Partizan - sezona 2013/14

    треба ускладити своје жеље и своје могућности ... не знам зашто али када је будућност КК Партизан у питању ја уопште не бринем ... вероватно због тога што слушајући људе који воде наш КК уверен сам да јако добро знају шта раде и како да се поставе ... верујем да није могуће другачије...
  8. гробаркосмет

    KK Partizan - sezona 2013/14

    ИМА ПРАВДЕ ... ИМА БОГА !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ПАРТИЗАН ШАМПИОН !!!!! :šal
  9. гробаркосмет

    KK Partizan - sezona 2013/14

    и поред победе над мутантима и даље сматрам да смо требали после прве утакмице да прекинемо са играњем ове приватне " човић-гогић-вучић" лиге ... али сада шта је ту је играчи су одлучили да изађу и одиграју до краја , сигурно знају боље и више од мене ... имају моју подршку без обзира на...
  10. гробаркосмет

    KK Partizan - sezona 2013/14

    Dulence_ns ... подржавам ја то и знам о чему пишеш али у овом случају делим став као друг са форума kuki " Shvatite vec jednom da zivot nije bajka, gde dobro uvek pobedjuje zlo. " ... колико сутра причаће се о цигањској серији од 2:0 и ништа више ( дај Боже да грешим ) ... а могли смо да им...
  11. гробаркосмет

    KK Partizan - sezona 2013/14

    нећу да дужим .. ЈАКО САМ РАЗОЧАРАН ОДЛУКОМ КК ПАРТИЗАН да настави са овим циркусом ... а вечерас НЕКА ВАМ ЈЕ БОГ УПОМОЋ у циганском леглу ... натрпаће вас судије личним грешкама , вређаће вас и понижавати гамад са трибина и ложа на велико задовољство " непристрасних " новинара који ће тај...
  12. гробаркосмет

    KK Partizan - sezona 2013/14

    како ја видим пред Нашим КК-ом су два избора .. играти или не .. ако се одлучимо да наставимо са шарадом ништа нам не гарантује да синоћна утакмица са судијама , наоштреним перима " доајенима " српског спортског новинарства и хистеричним мусавцима неће да се понови ... ?! врло је могуће да нас...
  13. гробаркосмет

    KK Partizan - sezona 2013/14

    шта рећи после свега а да то буде макар мало смислено .. ?!! миј лични став је ДА НЕ ТРЕБА НАСТАВИТИ СА ОВОМ ЛАКРДИЈОМ !!! а што је можда битно овај мој став деле буквално сви Гробари са којима сам разговарао данас .. све је већ речено а колико видим и Вујошевићу је јасно да смо ми ову игру...
  14. гробаркосмет

    FK Partizan - sezona 2013/14

    када год је реч о Којићу некако ми прво падне на памет ... http://www.youtube.com/watch?v=SgoZEAlPkRg а за ово ... :respect http://www.youtube.com/watch?v=H7hc8rlkXn4 а ово је дошло после .. http://www.youtube.com/watch?v=EYC91HzdSJI надам се да ће неко да направи клип и са овим...
  15. гробаркосмет

    FK Partizan - sezona 2013/14

    ја сам већ писао и мој ставе је непромењен .. Марко Николић би требао да остане тренер ПФК-а ... !!! У Србији тренутно нема тренера који би могао да води наш тим а они који би то могли су у иностранству и у лошим односима са садашњим лоповским уо ... дакле остају нам опције Николић , неко из јсл...
Top