Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Недавни садржај од ђедВук

  1. ђедВук

    Bivši igrači i treneri KK Partizan po svetu

    TNT trojac na meču sa veteranima Valensije... ... a tek dresovi...
  2. ђедВук

    Rukometni klub Partizan

    Jbt, postoji li bolji snimak od ovog na YT kanalu Rukometnog saveza? :icon-confused: Od cele serije sedmeraca, ne znam da li su tri ili četiri snimljena kako bi trebalo!? Kod većine je kamera ostala zaglavljena na centru igrališta, uključujući tu i odlučujući sedmerac... Ilija Zavišić deja vu...
  3. ђедВук

    FK Partizan 2023/24

    Da... da li je tada ono govno šutanovac:angry-smiley-002: zapeo da nam uzme stadion?
  4. ђедВук

    Uprava i marketing

    Podnaslov lepo kaže - 2023. Sport klub koji ovde toliko napadamo piše nešto drugo: https://sportklub.n1info.rs/fudbal/srbija-super-liga/obaveze-zvezde-oko-70-miliona-evra-partizanove-sve-vece/ Stanko Radulović sa Aktuelno.me ipak to detaljnije analizira...
  5. ђедВук

    Rukometni klub Partizan

    Pitanje je koliko smo i da li smo uopšte mogli da pariramo Vojvodini kad su ponudili ugovor Trnavcu. I Marjanović je, na kraju, bio rešenje u hodu, pa se, eto, ispostavilo kao pun pogodak.
  6. ђедВук

    Rukometni klub Partizan

    Sedmerac? Može...
  7. ђедВук

    KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

    Ne zaboravimo i Savića...
  8. ђедВук

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    U ovom trenutku, navijam samo za omanji meteorit ili nešto jači zemljotres u Istanbulu... Opet taj Bodiroga deli narod...
  9. ђедВук

    PFC nostalgija: istorija, legende, stare slike

    Vizuelno, ovo je izgleda sve što je ostalo od onog legendarnog Zavišićevog gola 23. oktobra 1977.
  10. ђедВук

    KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

    Bratu Ensu da se pored imena u profil upiše - forumski promoter političke korektnosti :D
  11. ђедВук

    Hokejaški klub Partizan

    Nažalost, nemam neke vesti, već samo nostalgično sećanje na sjajnu sezonu 1985/86...
  12. ђедВук

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Ako ste sinoć imali sreće da budete u Berlinu ili, kao ja, gledali TV prenos, zaboravite šta ste videli i slobodno batalite svu tu matematiku. Valjda taj nacionalni servis zna bolje :rolleyes:
  13. ђедВук

    Želimir „Željko“ Obradović

    Kako ne naleteh na ovu fotografiju odmah kad je zvezdosrBska javnost :picka-ciganska: počela da nas napada zbog gostovanja Kukoča i Rađe protiv ciganijakosa?
  14. ђедВук

    KK Partizan - uprava i marketing

    Nekada je taj odnos veličina bio ujednačen - US L = Euro XL = Azija 2XL... Danas je to haos, ne samo kad je sportska oprema u pitanju. Kupio sam dva para XXL pantalona preko portala domaćeg Horusa, jedne su ok, druge su mi male!? U kineskoj radnji kupim majci označenu kao XL, veća je od nekih...
Top