Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Paja Čutura

Поруке на профилима Најновије активности Поруке O Вама...

  • Brate,ortak i ja bi isli wizz-om.Pa ako jos uvek ima mesta,zapalili bi sa vama do temisvara?
    Ortakova sestra zivi u Milanu pa moze ona da nam uzme karte.Aj odgovori mi sto pre,cisto da se organizujem lakse.
    Pozzz
    Pozdrav brate,isli bi i nas 4-5 iz Nisa za Milano preko wizz air-a,nego me interesuje jel je tih 50 -evra kolko rece da je iz Temisvara cena karte u jednom pravcu ili i povratna nazad,kad se krece to tacno, dan ranije ili kad vec, i za kad ima povratak nazad,ako si saznao,jel ja sam se kocio na njihovom sajtu onom i nista nisam mogo da nadjem kako treba :) u svakom slucaju hvala pozz
  • Учитавање...
  • Учитавање...
  • Учитавање...
Top