Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Недавни садржај од AcaTrica

  1. AcaTrica

    Kup Radivoja Koraća 2022

    Nisam uopšte ljut, ovo je očekivan rezultat. Da su dali gas bilo bi 40 razlike, oni su oborili ritam i uveli utakmicu u miran tok. Ono što je evidentno, ekipa nije napredovala ništa do sada, tek na jakim utakmicama se vidi limit, selekcija je očajna. Sve u svemu, kad se uzme u obzir da oni...
  2. AcaTrica

    Bivši igrači i treneri Partizana po svetu

    Ja kad sam video sliku pomislio otkud Sol Kembel sa Sašom
  3. AcaTrica

    Zimski prelazni rok (Radio Mileva), 2021/22

    Milovanović ispade da je u rangu sa onim što su ga Cigani prodali u Milano, a onaj ni u šansi za gol nije bio. Eto na kom nam je nivou klub, i kako nas cene u Evropi, tj kako cene našu čuvenu školu, znaju da smo mi klub za "daj šta daš".
  4. AcaTrica

    Zimski prelazni rok (Radio Mileva), 2021/22

    Teško je osporiti bilo šta Stanojeviću što se rezultata tiče, osnovni problem leži u tome što ima nedostatak ambicije da nadogradi ovaj tim na bolje. Setimo se sa kakvim timom smo mi izbacili Anderleht, imali smo više sreće nego pameti. Posle toga smo nadogradili tim dolaskom Boje, Stojkovića i...
  5. AcaTrica

    Zimski prelazni rok (Radio Mileva), 2021/22

    Meni je i dan danas žao Mijailovića kad se setim kako se Tejgo iživljao nad njim u derbiju
  6. AcaTrica

    Evrokup 2021/22.

    Podrška za momke, nastupila je kriza u igri što je posledica neigranja pojedinih nosilaca, mora biti bolje, jer gore ne sme i ne može!
  7. AcaTrica

    KK Partizan 2021/22. Povratak kralja!

    Zaista neobjašnjivo loša utakmica. Solidno otvorena sa naše strane, ali finiširana katastrofalno. Mnogo je nediscipline u igri, ali se ne slažem sa onim što je Željko izjavio na konferenciji da je pad koncentracije kriv za to, nemoguće je da se 2vs2 igra uvek završi play vs Smajli i da je tu...
  8. AcaTrica

    FK Partizan 2020/21.

    Ljudi, nismo daleko od gašenja JSD Partizan, brzo će se ugasiti sve što ima veze sa tim, ostaće samo uspomena u nama koji volimo te boje da se sećamo i to je sve. Ne vredi nervirati se, treba što pre prihvatiti realnost, ako se jedan Grbović koji je legenda kluba prodaje za šaku pirinča, i još...
  9. AcaTrica

    KK Partizan 2020/2021

    Biće sreća ako izborimo opstanak do kraja, ovakvo neznanje kad je košarka u pitanju nisam video nikad u životu. Da ti ne možeš da pogodiš jebeni obruč kad šutiraš za 3, ja ne verujem šta se dešava. Sad se još bolje vidi šta je nama značio Trinkijeri, čovek je mađioničar.
  10. AcaTrica

    KK Partizan 2020/2021

    Mislim da posle ovog bezobrazluka više nema tolerancije. CMM najgori igrač koji je igrao kod nas, smejali smo se Toriju Tomasu, ali ovaj je još gori. Pobedio nas je jedan igrač, i to pravi šampion Nikola Ivanović, takve smo mi davno prestali da proizvodimo, možemo da se ljutimo na njega koliko...
  11. AcaTrica

    KK Partizan 2020/2021

    Mislio sam u globalu na evropsku košarku, a KK frakeštajnu je lepo Dule rekao džaba im novci.
  12. AcaTrica

    KK Partizan 2020/2021

    Hvala na obaveštenju. Znaš kako, mnogi imaju navijače ali niko nikad neće imati takvu harmoniju kakvu ima Partizan. Meni je jadno da se uopšte priča o fmp-u i njihovom navijačima u košarci, koji još nisu naučili osnovna košarkaška pravila. Najveći problem je što mi kao Partizan gubimo struku...
  13. AcaTrica

    KK Partizan 2020/2021

    Sad se tek vidi pečat Trinkijerija i koliko dobar i autoritativan trener znači za svaku ekipu. Jasno je da mi kao klub ne bi bili to što smo bili da nije nas navijača koji smo taj tim uvek gurali i pravili ga duplo jačim nego što realno jeste. Što se uprave tiče jedina greška jeste postavljanje...
  14. AcaTrica

    KK Partizan 2020/2021

    Mnogo se mučimo iz utakmice u utakmicu. Evidentno je da se ništa mnogo nije promenilo na bolje što se igre tiče. Juče smo ostvarili pobedu zahvaljujući Novici. Jaramaz pokušava na silu da se vrati u formu pre povrede, ne ide to tako srljanjem. Kodi preuzeo odgovornost, ali može još puno bolje...
  15. AcaTrica

    KK Partizan 2020/2021

    Nažalost plaćamo penale izborom Šćepanovića za trenera, možemo se pozdraviti sa sezonom.
Top