Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Недавни садржај од Adv.

  1. FK Partizan 2017/18

    Sve ste rekli o pojedincima. Uglavnom se slažem. Prvo poluvreme dosadno, drugo sasvim ok. Imao sam osećaj da je na zapadu nas troje zviždalo onom, jjoš me čovek iza mene moli kao, nemojte, sad je naš?! Kako bre naš, znaš ti šta on treba da uradi da bude Naš?! Pa i tada...
  2. Zimska Radio Mileva 2017

    Neka sam ispao i glup i primio se i alal im vera i sve ok, samo da ne dovode štroku cigansku, koji je uz to igračka 0.
  3. Zimska Radio Mileva 2017

    Posle jako puno vremena napisaću nešto i to povodom najave potpisa ožegovića: NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
  4. KK PARTIZAN 2015-16.

    Uspeo sam da se suzdržim sve vreme ovih dešavanja da ne napišem komentar dok ne vidim nešto što izgleda kao konačan ishod. Bez želje da nekoga citiram, repliciram i ulazim u polemiku moram da navedem nekoliko činjenica i utisaka: 1. Stvaranju modernog KKP, velikog KKP i institucije KKP svakako...
  5. KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    Radi se o Nebojši Šaponjiću, ne o Sočancu.
  6. KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    Da li neko od upućenih članova foruma može da kaže koliko je ozbiljna informacija da je vlasnik Nelt Grupe zainteresovan za preuzimanje rukovodeće funkcije u KKP?
  7. KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    Dragi dečače, prijatelju, brate grobare, u trenutku kada su demonstranti u Beogradu nosili parole koje citiraš, komunisti su imali zabranu delovanja protiv Nemačke, a zbog Staljinovog i Hitlerovog sporazuma o nenapadanju. Dakle, komunisti nemaju veze sa 27. martom i tim parolama. Pošto iz...
  8. FK Partizan 2015/16

    Vučeliću, stara namazotino, koga ti lažeš... Nudili ste veliku lovu, slanina prihvatila, igrač odbio. Pa valjda prvo kontaktiraš agenta da pitaš da li je njegov igrač zainteresovan da dođe kod nas. Ovako ste mogli i 120 milki da nudite Barsi za Mesija, oni prihvate, vi mu ponudite platu do...
  9. FK Partizan 2015/16

    Glupo bi bilo analizirati jučerašnji dan jer bi to značilo da je postojao neki plan i sistem. Pošto toga nije bilo i sama analiza je suvišna. Uostalom, neki članovi su najavili da još nije gotovo dovođenje igrača, pa ajde da sačekamo, možda i popunimo još neko mesto u timu. Meni je lično žao što...
  10. FK Partizan 2015/16

    Mozzart: Završen i kapiten Borca BL, Subić, takođe levi bek. Stižu igrači, a ja nikoga uživo nisam gledao. Mea culpa.:confused Uh al sam spor. Ništa ekskluziva...
  11. Liga šampiona 2015/16

    Danas apsolutno nisam u stanju da napišem bilo šta pametno i smisleno. Ništa ne očekujem i ni u šta ne verujem, nemam nikakav osećaj (osim tupog bola u stomaku, tzv. mučnina), nemam ni reč analize i kritike, samo podrška svima (ninkoviću na klupi)...AJMO GROBARI A ne bi bilo loše da otvore...
  12. Liga šampiona 2015/16

    Ne kapiram sebe kao optimistu inače ali većina ovde mrači mnogo i za moje standarde. Ljudi, nema svrhe sada lamentirati nad seljačko naprednjačkom upravom, tankim igračkim fondom, levim bekom, zadnjim veznim, bugarinom van forme... Sve je to tačno ALI... ostala je jedna utakmica. Prošli smo...
  13. Liga šampiona 2015/16

    Rekoh sebi ''možda sam gledao drugu utakmicu od ljudi sa foruma''... Nisam nezadovoljan, ne zameram Milinkoviću gotovo ništa. Nije mi sudija kriv nizašta, oba žuta Jevtoviću čisti ko suza. Za gol mi je direktan krivac Trujić jer je iskulirao igrača pored koga je stajao pred korner. Kada sam...
  14. Radio Mileva 2015

    1. Sve to što ti pričaš kapiram - nemaš nikakvo poverenje u ovu upravu. Odmah da ti kažem ni ja. Nije mi jasno zašto repliciraš meni pošto ih nisam pohvalio ni jednom rečju, samo sam se prisetio prakse bivšeg nam predsednika i njegove politike u prelaznim rokovima, a imajući u vidu tvoju tvrdnju...
  15. Radio Mileva 2015

    Kakve to ima veze sa onim što si citirao? Suština nije da branim ove, nego da mi nije jasno kako ste brzo zaboravili Djuru i mornare. Poruka se odnosi na post pre Gazdinog.
Top