Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Недавни садржај од Al_Bundy

  1. Al_Bundy

    Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

    Nemam ništa dodati, sami ste se pronašli.
  2. Al_Bundy

    Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

    Ako to skandiraš, a Alen Smajlagić ti je igrač u timu za koji navijaš, to je nešto jako retardirano. Samo po sebi prozivati nekoga na osnovu nacionalne ili vjerske ispovjesti je dokaz manjka hromozoma. Idiote retardirani
  3. Al_Bundy

    Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

    Kakvi su ovo ciganluci sa pljuvanjem Gosa, i sa Musa turčine. Isti smo. Jebem mrtvu majku svakom ko je to pjevao.
  4. Al_Bundy

    Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

    Govna su ih samo nagradila za nesportsku i prljavu igru, haos. Valjda bi trebalo pogledati ko je inicijator sukoba, ko je prvi udario, Panterova reakcija je prirodna i nije ga pipnuo. Trebalo bi uzeti u obzir i veličinu rostera ekipa, i gledati da na kraju ne oštetiš ekipu koja nije započela...
  5. Al_Bundy

    FK Partizan 2022/23.

    Gorane nijedan trener Partizana nikada ne bi trebalo da pomisli a kamoli da saopšti zvaničnu izjavu televiziji i novinarima da je ponosan što smo napravili prilike ciganima, šta je sledeće? Bićemo ponosni što smo primili samo 2 komada? A druga stvar, da imamo zdravu upravu mi bi ih uzimali i...
  6. Al_Bundy

    Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

    Dobro oni znaju šta su uradili, ovo im je jedina šansa da nas prođu. A onom ko je doveo ove idiote na SK najebem mu se svega što hoda, pričaju o suspenzijama i povredi Egzuma sa osmjehom na licu, smradine!
  7. Al_Bundy

    FK Partizan 2022/23.

    Krv ti jebem na šta smo mi spali, pa za ovu izjavu trebalo bi mu zabraniti prilaženje JNA na tri kilometra, ma ko da je trener. Je li Belić imao kartone ili tako nešto pa nije igrao?
  8. Al_Bundy

    Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

    JEBIIIIIIIIII
  9. Al_Bundy

    Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

    ZEK ZEK DADULE
  10. Al_Bundy

    KK Partizan 2022/23. Povratak kralja! 2. sezona

    Kako ovog Anđušića nije sramota da pogleda u oči Ledeja i Pantera koji krv propišaše a ovaj ne može da odigra jednu krštenu odbranu protiv amatera?
  11. Al_Bundy

    FK Partizan 2022/23.

    Kad sam ga vidio na predstavljanju ili prvim treninzima poslije predstavljanja sa onim pivskim stomačićem što mi se obično pojavi nakon 10 dana useravanja od hrane i piva sve mi je bilo jasno. Fizički izgled klasičnog amatera.
  12. Al_Bundy

    Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

    Te likove što spamuju na društvenim mrežama kao najveće šiptarčine ili još gore botovi psiha, treba poslati na goli otok na prevaspitavanje.
  13. Al_Bundy

    Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

    Brate poslije ovakvog suđenja trebalo je početi sa "i kada ne budeš prvi ti" na sredini treće četvrtine.
  14. Al_Bundy

    Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

    Suđenje otprilike kao u ćoki ligi protiv gmazova
Top