Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Недавни садржај од Aleksa

  1. KK Partizan 2021/22. Povratak kralja!

    Ne moze, moras da citas i da se nerviras, jel si dobro ? RADE KAPITEN!
  2. KK Partizan 2021/22. Povratak kralja!

    Posle drugog cetvoromesecnog bana zbog redjanja radetove familije, samo imam da vam porucim braco i sestre da budete jaki, teror i dalje traje, moramo da izdrzimo! RADE KAPITEN
  3. KK Partizan 2021/22. Povratak kralja!

    jos ovih 5 minuta dok spejs prati emc da iskoristim na forumu da kazem, da je glava uspela celu ekipu da uzbaci iz naleta sutem preko ruke istim onim kojim nam je svrasavao u usta kod canka 2 godine, sve mu jebem glupo bezobrazno
  4. KK Partizan 2021/22. Povratak kralja!

    rade mater ti jebem dovidjenja
  5. KK Partizan 2021/22. Povratak kralja!

    Da ga je Dule doveo onomad....eh Glavni igrac ekipe zasigurno.
  6. KK Partizan 2021/22. Povratak kralja!

    Na kraju utakmice tegeltija intervjuise Gregora i prica o njegove dve trojke koje su nas drzale u igri kada nije islo ( osvrnucu se na to posle). Decko kaze hvala, najbitnije je da smo pobedili i nastavlja da prica sledeca dva minuta o odbrani i o nacinu na koji smo igrali odbranu i kako smo...
  7. KK Partizan 2021/22. Povratak kralja!

    bice mali ubica kao Bogdan, videcete.... Air ball dok nas stizu preuzimanje odgovornosti, ceo kos iz teskog sutra, kapiten nam bi se sledecih 5 napada sklonio i bezao od lopte mali uzima i daje trojku iz step backa. Kao Bogdan, ubica je decko. Smajli glavni igrac ekipe. Ostali dobri, brine...
  8. KK Partizan 2021/22. Povratak kralja!

    Zanimljivo je da su sva tri igraca, tri od cetiri od prosle godine koji su ostali. Ej, to treba da dodje stranac, da mu pokazes kako se grize, kako se bori, oni na hladjenju sva trojica. Sramota. Da su neki drugi igraci bolela bi me ona stvar mnogo vise. Nadam se zagorca nikad vise u nasoj...
  9. Evrokup 2021/22.

    Radeta ostaviti u ekipi za KLS, tamo moze da siluje i tamo izgleda kosarka onako kako je on zamislja. Bolju vest nisam mogao da procitam, stetocina najveca u nasem dresu poslednjih X godina, i ja sam grobar pa zna gde mi je mesto. Ljudi zaboravljaju kako nas je on MALTRETIRAO dve godine dok je...
  10. KK Partizan 2021/22. Povratak kralja!

    samo nek se uigravamo bez njih :D ps. moje misljenje da je to nebuloza
  11. KK Partizan 2021/22. Povratak kralja!

    Bez da upirem prstom u bilo koga, OVAKO NESTO NE SME DA SE DESI, 14 RAZLIKE JE DOBAR REZULTAT, ALI OVO JE N E D O P U S T I V O PREGAZILI SU NAS u svakom segmentu, dali su povod za kurcenje ovih 6000 majmuna na tribinama, ma ko bio u rosteru i na klupi. Teraj dalje pa da im vratimo kada se...
  12. KK Partizan - Uživo

    Pola 10 je, krece Panter show
  13. Evrokup 2021/22.

    Kakve izjave svih u taboru Andore o Partizanu, Zeljku, svaka cast. Naravno da nece imati toplu dobrodoslicu ali bitno je da znamo kako su nas docekali i sa koliko postovanja. Who the fuck are you ?
  14. Evrokup 2021/22.

    parni valjak melje nema stajanja
  15. KK Partizan 2021/22. Povratak kralja!

    Kuruc najludja glava u kkp zadnjih X godina
Top