Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Недавни садржај од aleksabor

  1. FK Partizan 2022/23.

    Sta se ovo desilo koji k?
  2. FK Partizan 2022/23.

    Mislis na Sava? Posto vidim da i Pantic to provlaci kroz pricu. Ali nije mi jasno, ako Vucela i Gmazura rade po zadatku sto bi ga uopste zvali, mogli su odmah Petrica. Postoji li neki info da je stvarno Savo bio opcija ili su nagadjanja?
  3. Letnji prelazni rok (Radio Mileva) 2022.

    Po meni je Andrade greska, jer nam je zauzeo mesto stranca, a znalo se da Zdjelar verovatno ide i da ce nam trebati zadnji vezni. Stvarno ne vidim benefit od njegovog angazovanja.
  4. FK Partizan 2022/23.

    Pa jel se onaj debeli pametnjakovic hvalio da je napravio sistem da niko ne moze da ih smeni.
  5. FK Partizan 2022/23.

    Andrade se celu karijeru vukao po nekim ispodprosecnim klubovima. Potpis za Partizan mu je vrhunac karijere. Proslu sezonu jeste dobro odigrao u LK, mada u toj LK ima svakakvih utakmica realno. Pritom ima 29 godina, nije kao da smo otkrili nekog talenta, pa cekamo da eksplodira. Ne otpisujem...
  6. FK Partizan 2021/22.

    Da je Zidan u Beogradu napisali bi da pregovaramo sa Zidanom. Ostali smo u lepom secanju 2003, pa ga srce vuce vamo. Kakav Pirlo crni. Moze li neko da zamisli situaciju da Pirlo trenira Miljkona? Covek bi pobegao glavom bez obzira posle prvog treninga.
  7. FK Partizan 2021/22.

    Samo sto bez Evrope mi ne bismo mogli da platimo tog Natka i Rikarda. Nisam za takav vid reseta, jer mislim da nam nece nista doneti.
  8. FK Partizan 2021/22.

    Kako nas kvalitetno podjebava
  9. FK Partizan 2021/22.

    Cuj konkurenciju. Ako se za ovog stvarno interesuje Besiktas, imamo jednako sanse da ga dovedemo, kao sto imamo da otmemo Mbapea PSŽ-u i Realu.
  10. FK Partizan 2021/22.

    Sede u upravama jer im mi to dozvoljavamo. U ovoj drzavi vlada uverenje da samo treba biti sto blizi vlasti i vise se uvlaciti u dupe. Sto nazalost i nije daleko od istine. Zato se menjaju uprave svaki put kad se promeni vlast.
  11. FK Partizan 2021/22.

    Drzava nema nijedan klub u vlasnistvu. Svi klubovi kod nas su udruzenja gradjana. Osim Cukarickog.
  12. FK Partizan 2021/22.

    Maxbet najavljuje Zarka Lazetica.
  13. Liga konferencija 2021/22.

    Tako je. Treba traziti nekog da uspostavi modernu igru, a ne da juri ziheraski rezultat, a na kraju nista ni od igre, ni od rezultata. Mada sve to dzabe ako se ne resimo Zeke vegana i drustva.
  14. FK Partizan 2021/22.

    Najbolji Partizan u ko zna koliko godina? Pogledaj samo imena tih timova. Soci, Santa Klara, cigani? Ko su ti indijanci? Soci ekipa koja je usla u prvu ligu fazon pre dve godine, Santa Klara ispodprosecni portugalski tim kojem su ono bile prve utakmice u Evropi u istoriji kluba. I to poredimo...
  15. FK Partizan 2021/22.

    Evropski rezultat samo deluje korektno. Ljudi, to je jebeni Intertoto kup. Igrali smo ukupno protiv dve ozbiljne ekipe u tom takmicenju. To su Gent i Fejnord. I prosli kako smo prosli. Ovo ostalo je boranija u rangu Ling Longa. Smem da potpisem da bi se ona Sparta iz Praga mucila i sa nekim...
Top