Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Недавни садржај од aleksandar011

  1. KK Partizan - uprava i marketing

    Mislim da je ovo Zelimirov sledeci korak u karijieri, i nekako prirodan tok stvari...
  2. Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Sto neko vec rece, protiv Reala ne smes da imas "prazne minute" u igri jer oni to surovo resavaju. Mi smo sansu za aktivniji rezultat propustili u prvom poluvremenu, kada su igraci Reala bili zbunjeni i uplaseni zbog atmosfere u hali, ali stradasmo od grobarske, Hezonjine, ruke... U prvom...
  3. Bivši igrači i treneri KK Partizan po svetu

    ZDMP :) Kakav je ovo car!
  4. Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Samo da nam ne sudi Ukrajinac ili neki ex SSSR. Imam utisak da bas namerno sude protiv nas.
  5. KK Partizan - uprava i marketing

    Ooooo baaabuuunnniiii, samo da nam pozelim laku noc i da tog pivljanina lepo pozdravimo svaki put kad ga vidimo. Na “tribinu” ne bih racunao, nije realno, a i pokazali su se, ali zato svi ostali moramo k’o jedan!
  6. KK Partizan - uprava i marketing

    Ocigledan pokusaj, da se otera Zeljko, da mu se sve smuci i da ne produzi ugovor sa Partizanom. Nije Zeljko rekao nista strasno, nista sto svi ne znaju, a digla se hajka rezimskih medija i jebenog DANAS-a kao da je izdao drzavu. Ostoja mora ovo da ispegla, a Zeljko mora da oseti da ga ne damo...
  7. KK Partizan - uprava i marketing

    Zeljkove reci nisam razumeo kao najavu odlaska, vec kao konstataciju da je uradio sve sto je mogao i kao trenutno razocarenje zbog izostanka ocekivanog rezultata. Ne cudi me to, ljudski je i razumljibo. Put do cilja koji je Zeljko sa Savicem zacrtao nije pravolinijski. Ja bih voleo da jeste...
  8. KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

    Cestitke ekipi za pobedu. Nakupilo se u timu frustracije i besa i neko je morao da plati, a ovoga puta se Igokea namestila. Drago mi je zbog Ponitke, nadam se dobrim igrama u kontinuitetu. Od svih ovogodisnjih pojacanja njemu sam se najvise obradovao i stvarno se nadam da izlazi iz krize, pre...
  9. KK Partizan - uprava i marketing

    E to je juce i mene zanimalo, i citav dan sam pokusavao da shvatim kako na 15000 prodatih godisnjih ti dozvolis besplatan ulaz
  10. KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

    Da je bilo svadje sa Kaminskim poslao bi ga Zeljko “da kaki” po kratkom postupku! Naravno, podrska za Kaminskog, uz potpuno razumevanje svih njegovih vrlina, a i mana, a da li ce, kada i koliko igrati, ovtome odlucuje samo jedan i to najbolji! Konacno kompletni!!!
  11. KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

    Ljudi jebite se vise sa tim “srpska petorka”, “nesrpska petorka”, ne primajte se na ovu cigansku “kosku” koju bacaju s vremena na vreme. To su sve igraci Partizana, kao sto Zeljko rece, i svi su isti! Kad kazem “jebite se” ne kazem to da bih bilo koga uvredio, vec kazem kao kada razgovaram sa...
  12. Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Pobeda, a niko se nije povredio i to je sasvim dovoljno. Stvarno me raduje Jaretova i Simonova igra. Jare se vraca na EL podesavanja, a Simon pokazuje da, samo kada hoce, za njega ne postoje granice. Sto se navijanja tice, samo jedno retoricko pitanje.. Da li navijaci Paoka pevaju Partizanu...
  13. Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Ja ne znam, ali ja odavno gore sudjenje nisam video. Sudije su nas pokrale gore nego sns izbore. Za nas su sudili samo ono sto su u Zeljkovim celendzima videli i nisu mogli protiv snimka. Kradja brutalna. Jare nam se budi, izgleda E, da, nije Virtua krs ekipa. Sa Teom i prethodnim trenerom su...
  14. Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Ja mislim da je neigranje Smajlija bas veliki hendikep za Partizan u utakmici protiv Virtusa. Da igra ne bih brinuo zbog Sengelije, a ovako, pribojavam se glupih i brzih faulova kojima je Caboclo sklon, a nista manje me nije "strah" ni od Zekovog premora i igranja 35+ minuta. Sa druge strane eto...
  15. Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Poraz koji najmanje boli. Posle Zalgirisa i Valensije, nije bilo realno ocekivati da ekipa ima dovoljno snage da iznese ovu utakmicu. Najvaznije je da se niko nije povredio. Korisno je sto su se nasi centri mogli navici na ona njihova dva bilmeza pod kosem, i sto je PJ mogao da oseti kako je to...
Top