Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Недавни садржај од Alessandro083

  1. Dule Vujošević

    Caco,mislim da se ne treba zamarati ``filozofima`` kao sto je ova nasa nesreca koja pljuje po Vujosevicu.Momku ocigledno nesto smeta kod Duleta,ali nemam pojma sta,ne zna ni on.Prica o nekom dostojanstvu i tako tim stvarima,pominje prethodnike na klupi,kako oni nisu nikad tako nesto uradili.U...
  2. Dule Vujošević

    laraxpng Početnik Pridružio: 18 Dec 2006 Poruke: 2 Poslao: Pon Dec 25, 2006 10:32 am Sta pricate svi vi za Duleta? Bez obzira na sudije, na delegate lige, ispao je teski primitivac i seljacina. Bolje bi mu bilo da se bavi psihologijom svojih igraca nego pic******em...
  3. Haris Brkić 24.7.1974-15.12.2018-prošlo je 18 godina...

    Covjek,kome smo se divili svi(mi Grobari najvise),cak i cigani,ali i kompletna kosarkaska javnost Evrope i sire.Haris nam je dao mnogo,Partizanu i drzavi,a niko se nije nasao da pokrene opseznu istragu da se nadje kukavica koja ga je,mucki sa ledja,iz mraka usmrtila.Nije se policija digla da...
  4. Dule Vujošević

    Brate Kojac,kasno sam pristupio forumu,bio sam odsutan pa sam sinoc citao ovog Pantica,koje nebuloze covjek prica to je za malo smijeha:) Steta brate,nije trebao dobiti ban,makar bi imali da procitamo jos neke njegove zanimljive ``argumente``.Momak je nervno otisao,vjerovatno,kad je utakmica na...
  5. Dule Vujošević

    Mislim da ovaj Pantic nije normalan momak.Citam komentare,ne mogu da vjerujem sta momak pise(mozda je cigan pa se predstavlja kao Grobar).O kakvom Muti ti pricas covjece?Kao,on je zasluzan sto je Kime odveo ekipu na final 4?Sva sreca pa su ga protjerali iz kluba inace bi dotakli najvece dno u...
Top