Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Недавни садржај од Alex_PFC4EVER

  1. Alex_PFC4EVER

    Прелазни рок, лето 2019. (Радио Милева)

    Liga Evrope, registracija igrača, strana 39 https://www.uefa.com/MultimediaFiles/Download/Regulations/uefaorg/Regulations/02/60/88/40/2608840_DOWNLOAD.pdf
  2. Alex_PFC4EVER

    FK Partizan 2016/17

    Poruka za Ilieva, kompanjone iz uprave, a i prethodne garniture: Uspeli ste u svojoj nameri. Uništili ste klub što finansijski, što igrački. Sramota treba da vas bude ljudi koji su gradili Partizan, i od njega napravili BREND. Prodaja mladih igrača čim pokažu talenat, prodaja igrača čim se...
  3. Alex_PFC4EVER

    Uprava i marketing

    Druže Dovla, dozvoli da ti se pridružim.
  4. Alex_PFC4EVER

    FK Partizan 2015/16

    Dođe mi da ih sve ovde poimence spomenem, ali nisu vredni ni tog ban-a. Katastrofa! Zanimljivije je j*benu veš mašinu gledati nego ove "fudbalere". Bruke i sramote! Rekao sam već kreativnost - 0 zalaganje - 0 m*da - 000 Udari nam protivnik visok presing, jako na igrača i to je to...
  5. Alex_PFC4EVER

    FK Partizan 2015/16

    Napredno nema šta. Iz utakmice u utakmicu pokazujemo napredak! Od 3-1 protiv cigana, pa 0-0 sa Radničkim, stigli smo i do 1-1. Tako se to radi!! Ako nastavimo ovim tempom sledeća je 2-2. Bravo Kizo majstore! Neshvatljivo je kako loše izgledaju na terenu, nit' se otkrivaju za pas, nit' se vraćaju...
  6. Alex_PFC4EVER

    Uprava i marketing

    Mi odavno nismo ozbiljan i profesionalan klub, jer da jesmo, ni u ludilu se ne bi razmatralo o smeni trenera koji se do sada pokazao kao izuzetno dobar i ostavio nas na +6 u odnosu na zvezdicu, ne bi se prodavali najbolji igrači, deca u pelenama, i ne bi nas j***li u zdrav mozak (jeste to radila...
  7. Alex_PFC4EVER

    Uprava i marketing

    Oprostite što sam se raspisao danas, ali ne mogu da ćutim. Upravo zbog ovakvih stvari je moj ćale (partizanovac takođe) postao ravnodušan. Taman kad se ponadaš da možda stvari krenu nabolje, desi se ovako nešto. Mada moram ga razumeti, čovek ima 55 godina, ostao bez posla, nije mu lako, ali...
  8. Alex_PFC4EVER

    Uprava i marketing

    Da priupitam i gosp. Željka Pantića, da li i dalje sumnja u neke teorije zavere sa raznih foruma? Meni se isto nešto čini da ne postoje, jer smena trenera koji ima +6 naspram državnog čeda, popravio dosta igru, poznaje igrače, a i oni navikli na njega, kaže šta misli, i po meni ima i titulu iz...
  9. Alex_PFC4EVER

    Uprava i marketing

    Ako je istina ono što ste najavljivali da je privatizacija blizu, onda je ovo logičan potez (smena Nikolića), jer je svima jasno da će se zvezdana ipak lakše prodati ukoliko je i šampion. A tek liga šampiona koju bi igrali (jer nema sumnje da će njihova prepoštena uprava obezbediti lovu) je...
  10. Alex_PFC4EVER

    Partizan i mediji

    Na RTS-u ni da pomenu da smo se plasirali u LE. Sramota , bruka i sramota javnog servisa. Vazno je da o tenisu svaki dan ima ponesto da se kaze. Kad treba da se napadne klub tu su prvi, ali kad je nesto pozitivno, onda kao da ne postojimo.
  11. Alex_PFC4EVER

    Danas nam je divan dan!

    Srećan rođendan!!! Puno uspeha i sreće u budućnosti!! :napred Partizan
  12. Alex_PFC4EVER

    KK Partizan 2012/13

    http://www.ebaumsworld.com/video/watch/81332561/ Mozda je mator , ali može makar slepe miseve da lovi po pioniru :)
  13. Alex_PFC4EVER

    Uprava napolje! Vanredni izbori!

    Kad već pričate o njemu ne znam da li se neko od vas seća kad je Nadj rekao da mora da skače jer nije cigan? Na kraju te rečenice je rekao nešto što (verovatno se zbunio) nije trebalo da kaže, a to je reč NAŽALOST. Edit: http://www.youtube.com/watch?v=mww3Z8UhUfA
  14. Alex_PFC4EVER

    Uprava napolje! Vanredni izbori!

    Krstajić se smeška, biće sutra jebeno. Mora izaći sve na videlo.
  15. Alex_PFC4EVER

    Uprava napolje! Vanredni izbori!

    Ljudi pa ovaj čovek nije normalan! Ima istinu nema istinu! Čiju istinu bre!! Kaže novinarki da ona sama shvati šta je i kako je! Kako li je on ušao u klub?
Top