Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Недавни садржај од Alfred the Great

  1. Alfred the Great

    KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

    Prva 3.5.? Jbt kakav je to PO de se čeka 12 dana da igraš tekmu...ABA smejurija.
  2. Alfred the Great

    KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

    Gore-dole tekma, bukvalno sam jedva stigao i onako pospanog su me razbudilo debelo ćelavo govno i kompanija... Što se ne iscimaše organizovani za ovu, ne razumem...plej-of je ipak. Drago mi zbog Smita...meni izgleda da će se odustati od Trife i da neće biti u KKP sledeće sezone...a baš samse...
  3. Alfred the Great

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Drago mi je što smo pobedili i što smo ispoštovali takmičenje, sebe pa i protivnika. Protok lopte problematičan cele sezone, ali se nekada, čak i kada ga ima, stiče utisak da svaki pas kasni po pola sekunde. Takođe smo nemali broj puta ove sezone imali kontre koje su upropašćivane a u kojima...
  4. Alfred the Great

    KK Partizan - uprava i marketing

    Bravo! Ponovo priča Trinkijeri...čim smo zasmetali i ozbiljni smo, odmah interni kočničari. Da li je u pitanju možda to što se licenca za nas i njih razlikuje...ahem, ahem...pa bi Partizana neko pred EL da spusti na meru koja je određena njima.
  5. Alfred the Great

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Dobro...mi smo naše protiv ciganjikosa propustili... svakako igrati do kraja. Fenerbahče onako neozbiljno, Efes stegnut, ali pametno igrao. Sad čekamo i da Real uspe da izgubi od Baskonije da doživljaj bude kompletan.
  6. Alfred the Great

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Jebeno teška utakmica...ovi ladni ko špricer, boli ih đon za tekmu i rezultat, naši pod pritiskom i izgurali su do kraja... bilo je i padova ali izdržasmo. Ajde sutra srećo jebem te, pogledaj i nas jadne!
  7. Alfred the Great

    KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

    Željko viče ne šutirajte trojku u onom prvom posle tajmauta...i mi probasmo na ulaz Panter i dajemo dvojku pod košem... konacno da su ga slušali celu tekmu. Ali ludi Zek i ona trojka... ahahahahaha kakva glava... bas nam nešto fali, nešto malo..ubilački instinkt, šta li je... ne znam l, da...
  8. Alfred the Great

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Ja sam samo kad je Kukoč ušao video...za Rađu pojma nemam...čak sam mislio d ajebprozivka za Kukoča...
  9. Alfred the Great

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Ljudi samo d autvrdimo Kukoč bio na tekmi ne Rađa...ili je bio i Rađa al inkognito :)
  10. Alfred the Great

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Nebitno je da li ćemo ući u plej in ili ne...mi karaktera ni pmaeri nemamo kad je najpotrebnije. Onako baš sam razočaran...ovakva pomračenja uma nijedan naš tim nije imao. Daj brate izgubite 20 razlike da se ne nerviramo, a ne da neki izgledaju u pojedinim momentima utakmice ko da igraju proriv...
  11. Alfred the Great

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Već su gužve na stepenicama na nivou 400 požurite grobari! :)
  12. Alfred the Great

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    "Nikad protiv Partizana" Petrušev uz Bradatu pizdu je ono kad pomisliš za nekog ko ti kaže tipa "navijam za Partizan, al i Cvecdu kad igra Partizan u Evropi.", da taj sa Partizanom veze neme. Sve ti bude jasno što treba da znaš o toj osobi...da je dao ili da bi dao veru za večeru, taj rad...
  13. Alfred the Great

    KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

    Peotiv nas kao da im život zavisi od tekme...i nije to toliki problem bio ni u ona tri poraza koja nisu smela da se dese...problem je bilo naše odsustvo energije i koncentracije, što ovaj put nije izostalo... Ovako je trebalo sve te da igramo, ali jbg sad Olimpijakos govnavi, da izginemo svi.
  14. Alfred the Great

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Bravo momci na borbi. Rajko debil radi za neke ovine Čikago, ne zna engleski...jebote bog! Zemlja debila.
  15. Alfred the Great

    KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

    A da , pa to ih opravdava.... Bojkot nije doneo ono što smo očekivali, Gmazura je i dalje u FKP...malo se omasovila gostovanja, podigao e moral navijača, i pored toga smtram d aje ispravno to što rade. Ali i znam da mi ne bismo izgubili od Napretka da su bili na stadionu... Koji je razlog...
Top