Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Недавни садржај од Borac NBGD

  1. Borac NBGD

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Meni je jedino zao sto Gos nije kod nas.. Jug VN? To je najveća sramota sto nam se desila.. Ali jbg ne mozes protiv drzave
  2. Borac NBGD

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Izvini ali Aleksa jednostavno ima Iq zbirno broju patika koje nosi.. Trifa izlazi i krevelji se na klupi ja televizor kad nisam pojeo
  3. Borac NBGD

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Ko je bio Mekejleb.. Bogotac za sve ove ovde
  4. Borac NBGD

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Ledej nije igrao zbog??
  5. Borac NBGD

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Sram vas bilo ove publike.. samoubistvo s ledja
  6. Borac NBGD

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Pj je pokazao da moze, zasto to ne isporučuje na terenu jebem li ga. Daj boze ali ne vidim do kraja tri pobede
  7. Borac NBGD

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    To vecina ovde zeli 1-2 cm da poraste..e Oki sad si najebao kao i mi ostali kad krenu Frankovi svedoci
  8. Borac NBGD

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Samo ne treba isključiti sudijski kriterijum nad Kevinom koji je kriminalan
  9. Borac NBGD

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Posle one serije.. Sansu traziti u drugim utakmicama, Mario frizider bi ubacio
  10. Borac NBGD

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Koliko ovakvih utakmica nismo prelomili.. Napokon
  11. Borac NBGD

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Pakao.. Ne moze bez gluposti pa to ti je.. Prezivesmo, ko je njih pratio na lekove se navukao. Jako srce ali losa jetra i bubrezi
  12. Borac NBGD

    FK Partizan 2023/24

    Njega je lopta pogodila verovatno a onaj je dirao.. Tako bi nesto sad objasnili
  13. Borac NBGD

    FK Partizan 2023/24

    Pa imao si prelazni rok i doveo jos dva igraca ista ako ne i gora od Kanutea.. Pa imamo li neko dete da trpimo lakse bi mi bilo..
  14. Borac NBGD

    FK Partizan 2023/24

    Sve menja trener stopersku liniju.,zadnje vezne, krila samo bekove ne.. Tomicu svi mi znamo zasto prva usna forsira izgradnju stadiona u surcinu..
  15. Borac NBGD

    FK Partizan 2023/24

    Nadam se da su 25k dinara u pitanju jer ne vrede vise
Top