Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Недавни садржај од Amadeus

  1. Amadeus

    FK Partizan 2021/22.

    Mislim da nisam nikad u životu opsovao nekog na ovaj način ali Lalatoviću jebem ti sve što imaš i živo i mrtvo.
  2. Amadeus

    Bivši igrači i treneri Partizana po svetu

    A Milovanovića da pustimo niz vodu?
  3. Amadeus

    Bivši igrači i treneri Partizana po svetu

    Baš me zanima kako bi izgledao Partizan da to leto ne prodaše tri najbolja igrača. Ove godine ako uzmemo titulu bar nemam strah koga će prodati na leto. :D
  4. Amadeus

    Liga konferencija 2021/22.

    Da je Miljković u džep stavio onog super talenta kog ceo svet juri?
  5. Amadeus

    Liga konferencija 2021/22.

    Zdjelar otac igrice.
  6. Amadeus

    Liga konferencija 2021/22.

    Srećno večeras crno beli! Do pobede!
  7. Amadeus

    Bivši igrači i treneri Partizana po svetu

    Ako ostane, da ne bude opet od avgusta do januara u Monaku na tribinama, na to sam mislio pre svega.
  8. Amadeus

    Bivši igrači i treneri Partizana po svetu

    Pavlović u Bazelu.... Prerano otišao, ne valja ovo nikako da ide iz kluba u klub.
  9. Amadeus

    Liga konferencija 2021/22.

    Mislim da je ipak on smorio konstantnim ponavljanjem da mu Sparta nije prioritet.
  10. Amadeus

    Liga konferencija 2021/22.

    Stanojev stav da misli više o utakmici nakon Sparte nego o Sparti sam po sebi ne znam više da li je komičan ili tragičan, poražavajuć svakako jeste. Razumem da u svojoj glavi ima prioritet a to je titula, i to je verovatno svima jer smo svesni da ovo takmičenje teško da možemo osvojiti ali ipak...
  11. Amadeus

    FK Partizan 2021/22.

    Bitno da imamo reflektore.
  12. Amadeus

    FK Partizan 2021/22.

    Još 15 laganih pobeda i to je to.
  13. Amadeus

    FK Partizan 2021/22.

    Ja ne znam zašto govore ljudi da su se oni pojačali mnogo kada oni nemaju u zadnjoj liniji jednog krštenog igrača, sem onog roma Dragovića a i on je na nivou Saničanina.
  14. Amadeus

    FK Partizan 2021/22.

    Izjave su mu sačuvaj Bože
  15. Amadeus

    Bivši igrači i treneri Partizana po svetu

    Ne znam kojom logikom ako golman nije dirao
Top