Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Недавни садржај од Andrej09

  1. Superliga Srbije 2012.

    Uzmi jednu i za mene. :lol: Uzgred, kaže mi ona drugarica da idu Zabranjeni, tako se šuška. Na koju foru misle da upadnu, ne znam.
  2. Superliga Srbije 2012.

    http://www.kls.rs/raspored.php Obratiti pažnju šta prenosi RTS. Nas prenose samo protiv limenih i Vojvodine, ostalo sve na limene. Da čovek ne poveruje...
  3. ABA-liga 2011/12

    Čoveče, koja apokalipsa. :D Ja ne mogu da verujem da se priča o gubljenju titule i Radničkom kao CSKA, maltene. Da se razumemo, Radnički ima stvarno respektabilan sastav, koji još nije došao do svog maksimuma, ali je blizu. Oni bi trebali da dovedu još jednu četvorku i da uigraju Bobija, iz...
  4. ABA-liga 2011/12

    Uopšte nisu dugo prenosili loptu. Jedino što su grešili je to što kod brzih prenosa lopte nisu jurišali odma na koš a bili su u situaciji. Time bi vrlo brzo odučili Blata od njegovog "specijaliteta". Al kako nam idu ziceri zadnjih utakmica... možda i bolje ovako. :)
  5. ABA-liga 2011/12

    Ja dižem dva prsta da prestaneš da pišaš po našem klubu.
  6. Euroleague 2011/2012

    Odgovara nam, posebno ako dobijemo dvaput Šarlroa. No, najviše nam odgovara da sad Efes počne da gubi sve živo. :D
  7. Euroleague 2011/2012

    A u toj programskoj šemi u 20.55h Makabi vs Partizan, a u 21.00h "Porodica Soprano"... Al' dobro, samo nek stoji tu utakmica i nek ne mrda.:D
  8. Košarkaška Superliga Srbije 2011

    Trebali smo ih odbiti 20 razlike, za nauk, al ne možeš ti protiv ludaka. Vidim da i u košarci imamo "malu Barselonu" (po ciganisanju).
  9. Košarkaška Superliga Srbije 2011

    Igrače Radničkog nije "kenjalo", oni su u stanju da u mnogo utakmica imaju ovakav šut. To je takav tip tima, svi šutaju trojke. Samo ih ne treba pustiti. To je to. Oni su dostigli plafon sa ovom igrom, nemaju dalje, a mi možemo bolje. Šta je pogrešno kod nas, već je rečeno. A za ove što opet...
  10. Izbor za tim decenije! Živela dinastija!

    I 1. Miloš Vujanić 2. Mića Berić 3. Dušan Kecman 4. Novica Veličković 5. Nenad Krstić II 6. Lester Bo Mekejleb 7. Uroš Tripković 8. Jan Veseli 9. Dejan Milojević 10. Nikola Peković 11. Petar Božić 12. Predrag Drobnjak
Top