Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Недавни садржај од Anonymous

  1. Anonymous

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Lijepo što smo dobili ovu utakmicu, zbog samopouzdanja i naravno ljudi koji su napunili arenu. Najvažnije je da se niko nije povrijedio. “Dobili” smo Smita. Generalno o sezoni u Evroligi bih rekao da nisam zadovoljan, podbacili smo, morali smo bar u plej in. Nije se poklopilo ove godine. Mnogo...
  2. Anonymous

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Srce mi zaigra kad vidim “našu” košarku makar i na nekoliko minuta, kad protivnička odbrana ne zna gdje se nalazi, kad proradi neumorni “drajv en kik”. Frenk je nekad stvarno Jokić za sirotinju, dok nas PJ baš usporava, bez obzira na odličnu partiju. Čestitke na pobjedi, nadam se prolazu. I...
  3. Anonymous

    KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

    U dobrom dijelu prve tri četvrtine, Partizan Basketball, napokon! Završnica po običaju, blokada, ne znamo završiti utakmicu. Nadam se da će nas ovo malo dići. Moram ostaviti komentar za kapitena. U ovoj ekipi, zaista, jedino on može biti kapiten. Dosta griješi ove sezone, ali borbenost, volja...
  4. Anonymous

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Prokleta sezona. Toliko koševa od tablu, toliko nevjerovatnih stvari. Užas. Samopouzdanja nema nekoliko mjeseci. Trebaju se svi zapitati. Ovako utakmicu izgubiti, predati, ne znam kako bih to opisao. Nemam riječi…
  5. Anonymous

    KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

    Samo još jednom da poručim grobaru Srđanu Radojeviću da se napuši kurca, kao i ovoj trojici sa pištaljkama. Bravo za vrlo važnu pobjedu!
  6. Anonymous

    KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

    Zeku je, nažalost, preminuo otac. Upravo je objavio na instagramu. Drži se momčino naša, nisi svjestan koliko te volimo! Saučešće porodici.
  7. Anonymous

    FK Partizan 2023/24

    Ne mogu da objasnim koliko mrzim cigane, ove njihove poltrone, sve vezano za njih. Ne može se opisati nikako. Dalje ne mogu da vjerujem da neko može bilo šta progovoriti, bilo kome iz sportskog sektora. Zamislite samo jednu utakmicu kurve da joj se ne svira faul kao ono na Ovusuom, nebitno da...
  8. Anonymous

    FK Partizan 2023/24

    Uzmi Terzo Lea Mesija, Lea Mesija, Lea Mesija! Izvući bod ovde, sa igračem manje je u rangu pobjede. Bravo momci! Spajiću, popuši grobarsku kitu.
  9. Anonymous

    Kup Radivoj Korać 2024

    Samopouzdanje velika nula. Ne mogu da vjerujem šta pišem, ali slaviću dan kad Aleksa ode iz Partizana.
  10. Anonymous

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Danas bi bilo jako lijepo da pobijedimo i ispravimo, po meni, jedini kiks ove sezone u Evroligi. Ako to uspijemo danas napraviti, mislim da ćemo se vratiti na pravi put, jer nam slijede Bajern i Efes kući. I još nešto, siguran sam da ligaški dio završavamo sa 5-0. U Milanu i puta Barsi šta Bog da.
  11. Anonymous

    KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

    Srđane Radojeviću, još jednom, sram te bilo pizdurino jedna!
  12. Anonymous

    KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

    Nadam se da smo se večeras svi malo podsjetili zašto volimo Partizan, bar ja jesam. Tako teška i emotivna utakmica, prepoznali su to i naši igrači, ispoštovali su sve prisutne zalaganjem i davanjem doprinosa za oproštaj od naše borbene momčine, našeg dobrog Miloja, njegov duh je bio prisutan u...
  13. Anonymous

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Lopovluk.
  14. Anonymous

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Rekoh prošli put da je ono trebalo uspjeti, e pa tek ovo je trebalo uspjeti!!! Džejms, Ogi i Trifa!
  15. Anonymous

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Treba i ovo uspjeti… Ne znam više šta da kažem, trenutno baš loše izgledamo. Izgubili smo u drugoj četvrtini kad su nas udarali šakama, djelom i Željkov poraz. Situacija je kritična.
Top