Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Недавни садржај од Aristotel

  1. Aristotel

    KK Partizan - transferi

    Ne znam ko je covek, ali je za sada sve pogodio, čak pre neki dan pisali za nekog igraca, on mi kaze zavisi od Madara videces za koji dan.Video sam bolje da nisam. Sto se tice samog Madara, iskreno mi je zao, mislim da je ispao glup, i da nije stvar para. Smesno je uopšte pomenuti 75k kao neki...
  2. Aristotel

    KK Partizan - transferi

    Mislim da klub nece objaviti nijedno pojacanje dok ne reši trenutne igrače. Trenutno je Naneli "poluizvestan"...I ne znam zašto, dok klub ne kaže Thank you Dante ...imam mrvicu nade da tu može dodji za zaokreta. Dijamantidis, Jasikevicius, Tepić, Slukas, Exum su neki od igrača koje je...
  3. Aristotel

    KK Partizan - transferi

    Dobro jutro, Ne bih da nekom podgrevam nadu, ali jedna stvar mi je zanimljiva. Lessort je napustio klub, klub se oglasio poželeo mu sreću i bla bla. To se nije desilo po pitanju Exuma. Što mi nešto govori da nije gotovo. Neka info koja se pojavila još pre je da do 15.jula treba da se izjasni u...
  4. Aristotel

    KK Partizan - sezona 2013/14

    :partizan_fan: Bravo , Bravo , Bravo Kako mi je ovo leglo uf
  5. Aristotel

    KK Partizan - sezona 2013/14

    Ljudi ja imam info da BOGDAN NECE IGRATI VECERAS, vec da ce se igrati. Moze li neko od insajdera da potvrdi. :partizan_fan:
  6. Aristotel

    KK Partizan - sezona 2013/14

    Ma majku mu jebem, zasto se poslednji napad igra na Bogdanovica kada je Pavlovic igrao fenomenalno poslednjih 2 minuta. Prokleto ne mogu da verujem.
  7. Aristotel

    KK Partizan - sezona 2013/14

    Sta je ovo bilo jbt? Utakmica u kojoj smo isli na pobedu? Veceras nam je Bogdanovic pokazao odakle sve moze da promasi, kad pomislis da je zavrsio on krene u novu seriju promasaja i izgubljenih lopti. Ja prosto ne mogu da verujem da covek nije dozvolio nekom drugom da izgubi loptu ili promasi...
  8. Aristotel

    KK Partizan - sezona 2013/14

    Kada se vidi ko je sve povredjen , bukvano cela prva petorka je van tima, tako da je ovaj rezultat odlican. Zao mi je sto u ovom trenutku ne mozemo vise da pruzimo, ali ovo su trenutni limiti sa kojima cemo se do kraja sezone izboriti.
  9. Aristotel

    KK Partizan - sezona 2013/14

    Life Needed Cekam ceo dan da se ozvanici potpis, jos ga nema zvacnino, ali da se priljucim i ja dobrodoslicu. Sale sve najbolje daj sve od sebe i bices najbolji.
  10. Aristotel

    KK Partizan - sezona 2013/14

    Situacija je jebena da jebanija ne moze biti. Nadam se da cemo dovesti neko pojacanje i da ce neko od rezervista poludeti iz drugog plana. Iskreno ne plasim se za F4. Sto se tice Bogdana, on mora da nauci ko kosi a ko vodu nosi. Jeste majstor i nasa glavna udarna snaga, ali mora da zna da...
  11. Aristotel

    KK Partizan - sezona 2013/14

    Dule cesto preteruje, ali njegovo preterivanje je bazirano na istini,
  12. Aristotel

    KK Partizan - sezona 2013/14

    TAKO JE BREEEEEEEEEEE :partizan_fan:
  13. Aristotel

    KK Partizan - sezona 2013/14

    d Ljudi sta se desava sa Dalo-om, od onog kucanja nema ga nigde, takodje Bezbradica i Salic, nemoguce da su toliko losi da nam 6-7 igraca nose sezonu za sada.
  14. Aristotel

    KK Partizan - sezona 2013/14

    Da bi smo bili kompletna ekipa treba nam jos Leo, Bertans i jos jedan Milutinov umesto Gagica i Muslija. Skoro da sam zaboravio osecaj predinfraktnog stanja. Bravo deco
  15. Aristotel

    KK Partizan - sezona 2013/14

    TO BREEEEEEEEEEEEEEEE BRAVO DECO
Top