Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Недавни садржај од Bajchela

  1. Bajchela

    Za Partizan sve, od Partizana ništa! | Donacije za KK Partizan

    Ne mogu. Juce smo posetiki na Nbg i prosledili nas na marketing KK Partizana...
  2. Bajchela

    Uprava i marketing

    Priča se za Dijabatea, uprava otisla kod njega i iznapušavala ga za pripreme a da je bio u Bg stalno. Pa ih je odjebao jer mu se duguje. Ali da im se nije javljao nije istina. Pa je Duljaj kao napusio igrace i rekao zovite ga vi to je i vas drugar u ekipi, pa su ga ovi odjebali u smislu sto mu...
  3. Bajchela

    Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

    Ne znam da li je na pravom mestu pitanje... Interesuje me da li se zna na kom delu tribina ce biti smesteni nasi navijaci u Minhenu 9. feb.? Uzimao bih kartu ranije preko interneta, pa da znam za koji sektor da kupim?!
  4. Bajchela

    JSD Partizan - najuspešnije sportsko društvo

    Pilo se danas pa paznja popustila. Opet usli u cetvrtfinale lige sampiona :pfc::pfc:
  5. Bajchela

    JSD Partizan - najuspešnije sportsko društvo

    Moja greska za poruku. Ipak su se setili kuglasa
  6. Bajchela

    Kuglaški klub Partizan

    U subotu Partizan gostuje u Skopju na turniru Vardara. Igra se na kuglani "Arena Boris Trajkovski", prijateljski turnir.
  7. Bajchela

    FK Partizan 2019/20

    Dosta sansi juce, dosta pasova dobrih. Ali kada se dodje da se zavrsi I odigra taj poslednji pas spicu, mi to nemamo. Ja bi licno probao Asana na spicu pa da vidimo kako ide. Za ove jace ekipe svakako nam treba brz igrac a ne velik.
  8. Bajchela

    Liga Evrope 2019/2020

    Samo hrabro I smireno danas ! Kontra jedna da se iskoristi I resimo u prvom poluvremenu utakmicu.
  9. Bajchela

    Liga Evrope 2019/2020

    Tango smrti... Kakva utakmica. Kakav Partizan. Ovaj Partizan, ovaj fudbal je zasluzio podrusku !
  10. Bajchela

    VК Partizan, PK Partizan

    A da poklonimo I bazen lepo predsedniku u znak zahvalnosti?
  11. Bajchela

    FK Partizan 2019/20

    Tako je sto sam cuo. (Ne garantujem za info) Decko koji je trebao da potpise bio je spreman I sve kako treba islo, ali nasi su odugovlacili dva tri dana pa opet dva tri dana I tu smo izgubili srednjeg igraca. Uzeli su pare iz Bezanije ali na drugom mestu.
  12. Bajchela

    FK Partizan 2019/20

    Ono sto ja imam od informacija jeste da je Sava doveden I izguran od ljudi iz Bezanije kako bi kupio nekoga njihovog igraca I time se oduzii za njegove dugove prema njima. Tako je trebalo da ispadne. Trebao.je doci jedan igrac iz Bezanije ali zasto nije to.je vec druga prica u koju nisam upucen...
  13. Bajchela

    KK Partizan 2018/19

    Lepo sam.rekao, napustiti SLS kad je pokrenuta praca da treba !!
  14. Bajchela

    KK Partizan 2018/19

    Najgore je sto nam se pored svega nudi da dobijemo pored sramnih sudjenja, N. Jankovic pravi pocetnicku gresku !
  15. Bajchela

    KK Partizan 2018/19

    Zbog Srpske kosarke igramo??? Napustaj bre ovo, nema svrhe igrati !
Top