Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Bandit - најновије активности

  • Bandit
    Bandit је одговорио(ла) у теми FK Partizan 2023/24.
    Изаћи ћемо на терен у мајицама „Државо заустави терор над ФК Партизан!" Шалу на страну, очекујем седење на терену првих минут два. То...
  • Bandit
    Bandit reacted to zaro's post in the thread FK Partizan 2023/24 with Like Like.
    Da li postoji odvratniji lik od Alberta Nadja
  • Bandit
    Bandit reacted to Bazzile's post in the thread FK Partizan 2023/24 with Like Like.
    Jebote mi i jebenom nadju moramo objasnjavati da smo pokradeni. Ljudi moji sta se desava ja pametan nisam. Pretjerujete sa sudijama...
  • Bandit
    Bandit reacted to tobacco's post in the thread Euroleague 2023/2024 Pad Berlina! with Like Like.
    Bravo momci! Koliko mrzim ovu Baskoniju, ni po kakvim fizickim zakonima ovaj tim ne moze da postoji. Nazovi ekipa koja kad ih prosere...
  • Bandit
    Bandit reacted to batakpudla's post in the thread KK Partizan - uprava i marketing with Like Like.
    Другари, искористио бих прилику да се осврнем мало на случај Жељко Обрадовић, поготово, након овог купа који је многе заболео, а посебно...
  • Bandit
    Srđane Radojeviću, još jednom, sram te bilo pizdurino jedna!
  • Bandit
    "Grobare" Srđane Radojeviću, čovek sedi pored tebe i kaže da čupavi nikad ne pravi incidente a da "svi dobro znamo kakav je Ledej" i ti...
Top