Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Недавни садржај од Bankar

  1. Bankar

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    To breeeeeee! Svako ko prezivi ovu sezonu znace da mu je jako srce! :D Ovo samo mozemo mi, niko drugi. Kaboklo i Kaminski konacno odigrali. Zeljko zakucao Aleksu na klupu zato sto lose odigrao zadnji napad u prvom poluvremenu. Nadam se da je naucio lekciju. :D Bravo momci, bravo Zeljko! A...
  2. Bankar

    FK Partizan 2023/24

    Kapa dole momcima! Oni su zasluzili podrsku, pun stadion svaki put! Sudiji sve najgore
  3. Bankar

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Milano uvek tesko gostovanje, posle prosle godine i sinoc sam bio u hali. Sjajno navijanje, ovo sto mi imamo kao klub sa ovakvim navijacima nema niko. Neznam dal ima ekipa koje navijaci prate ma gde god igrali u ovolikom broju. Utakmicu tvrda, uvek smo tu bili blizu i kad smo poveli imali smo...
  4. Bankar

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Glupo izgubljena utakmica sinoc, psihicki je ekipa bas u kanalu. Ako neko moze da ispravi sve ovo onda je to Zoc uz nekog jakog psihijatra. Trebali smo onu utakmicu mirno da privedemo kraju, ali smo se glupostima sami uveli u problem i na kraju kaznjeni onom trojkom Franciska. Uporedjivanje...
  5. Bankar

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Bravo momci, bravo PJ, bravo Zek! Vidi se sta znace treninzi i kad si kompletan. Lep docek Trinkijerija, njemu bilo nenormalno drago i srce svima bilo puno. Zasluzio je covek. Lose smo poceli ali nas PJ drzao u igri i kad smo konacno poveli nismo im vise dali da nas prestignu. Sutra...
  6. Bankar

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Nisam bio u mogucnosti da uzivo gledam utakmicu, pratio je na livescore-u i na pocetku popizdeo a na kraju slavio. Ovo moze samo Partizan! Tako kad sam stigao kuci morao sam da odgledam snimak i opet nisam verovao sta smo uspeli da stignemo i kako. Energija neverovatna, Trifa, Jaramaz, Naneli i...
  7. Bankar

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Lose smo usli u utakmicu, neshvatljivo da igraci bez zara izadju. Nisu oni toliko jaki bili koliko smo im mi dopustili da se razigraju. Drugo poluvreme pokazali smo karakter i vratili se iz minus. Da je Smith pogodio onu trojku na -9 njima bi voda usla u usi i mi bismo verovatno preokrenuli mec...
  8. Bankar

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Sjajna akcija za decu i nesto sto ce nas klub predstavljati u jos lepsem svetlu u svetu sporta a i sire. Meni je bilo drago da sam bio deo te akcije. Utakmica krenula tvrdo, gde su oni od pocetka tukli, sudije dozvoljavale a mi nismo imali odgovor na to niti roster za tako nesto. Da smo ih...
  9. Bankar

    FK Partizan 2023/24

    To momciiiiiiii!!!! Bravo, bravo, bravo! Cestitam igracima na pobedi i sto su ostavili srce na terenu. Tako se bori za klub! Nego da pitam sta pisu novine? Jel i veceras cigani bili hrabri? :D
  10. Bankar

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Cuva Cabocla Zeljko za Tavaresa :D
  11. Bankar

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Tvrda utakmica bas tvrda u Valensiji a nasi igraci odneli pobedu! Bravo momci svaka vam cast! I sve cestitke Zeljku i svima u stabu! Zrelo smo ovo odigrali i dobili ekipu koja nas je udarala. Protiv takvih smo imali problema ranije, nisu nam lezali, ali eto veceras ih dobismo. Ja sam danas...
  12. Bankar

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Zeljko skoro da nije zaplakao kad je rekao da je Aleksa ozbiljno povredjen. Kakav peh ima ovaj igrac, nemogu da verujem…. Utakmica neverovatna, nasa ekipa ima karakter i uz ovakvu publiku moze da vrati svaki zaostatak. Sveli smo Milano na samo 25 poena u drugom poluvremenu, igrajuci odbranu...
  13. Bankar

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Ova pobeda moze da pokrene mogo toga! Bravo ekipi, bravo Zek i hvala kapitencino! Opet ekipa nosena hukom sa tribina uspela da se vrati i pobedi. Ludo i nezaboravno, idemo dalje, 1/3!
  14. Bankar

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Ja neznam na sta ce mi navijaci da licimo na kraju sezone. Ko ovo da prezivi sve… Hvala igracima, hvala Zeljku i hvala nama navijacima koji smo veceras ostavili glas i srce u Areni. Neverovatan osecaj radosti. Neznam kako smo se vratili, nebitno. Idemo dalje, u sredu svi u Minhen pa da...
  15. Bankar

    FK Partizan 2023/24

    Parni valjak melje sve pred sobom! Uzivanje gledati dominaciju na terenu, kratki pasovi i prodori. Laganih 3-0, teraj dalje!
Top