Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Недавни садржај од BaX

  1. BaX

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Psiha i dalje iznad vode? prvi put čujem za izraz :D Ovo optimistička milicija mi se već sviđa, stvarno. Ako je moguće, neka mi moderacija nadene to ispod nicka. Agoniju su pre mesec dana završili cigani, ti bi očigledno voleo da smo mi na njihovom mestu, ne znam kako drugačije da shvatim to...
  2. BaX

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Ovakvi postovi proističu od ljudi koji prvi izlaze iz hale nakon poraza. Od ljudi koji su "verni" klubu sve dok ima rezultata. Od ljudi koji cene legende svog kluba samo dok ima rezultata. Nakon ove utakmice se raspušta Zoran Savić, a nakon nekog sledećeg poraza će izgleda na red doći i Željko...
  3. BaX

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Za siguran prolaz moramo dobiti sve tri, uz uslov da Virtus ne sme sve tri da izgubi. To su u ovom trenutku jedine bitne kalkulacije.
  4. BaX

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    "No need for excel sheets..." - pa ovo je ustvari za čovića :D Juče ih je jebavao Matijas, danas malo i Bodiroga
  5. BaX

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    U tom krugu svi imaju 2 - 2, ali mi imamo najbolju koš razliku. Mada, sada je to nevažno, bitna je samo sutrašnja utakmica.
  6. BaX

    FK Partizan 2023/24

    Iskreno, smešna priča, Duljaj menadžerski kamataš :D
  7. BaX

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Napiši još koji post sa kritikama i vređanjem kapitena, malo je 3, 4 komada za sat vremena
  8. BaX

    FK Partizan 2023/24

    Hitna hospitalizacija
  9. BaX

    FK Partizan 2023/24

    U vezi ovih iritirajućih postova, opraštanja od titule, suludih kritika igračima i Duljaju, kada budemo imali iste uslove kao ovi drugi što srama nemaju, kada nas puste da se pošteno borimo za titulu, onda možemo kritikovati naše igrače. Do tada i nekih novih, ravnopravnih vremena samo podrška!
  10. BaX

    FK Partizan 2023/24

    I posle ovog, još veća podrška igračima i Igoru! Kad neće - neće, nemam niti jednu zamerku za volju, želju, ali jednostavno danas nas nije htelo i to je to. Komentatoru jebem milosnu majku za konstatovanje da Partizan posle ovog ostaje bez titule. ciganima i spajiću jebem mater, jer eto zato.
  11. BaX

    PFC nostalgija: istorija, legende, stare slike

    Aj što ga je Niša namestio, nego što je stigao i jezik na namesti :D
  12. BaX

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Predlažem da opraštanja od sezone objavljujete tamo u čestitkama, pozdravima, obaveštenjima i čemu već, ovu temu pustite nama koji se nadamo do samog kraja. Ovo što se piše za Pantera u negativnom kontekstu, da ne kažem bezobraznom, mi je smešno. Želim da mu dam podršku bez obzira na nešto...
  13. BaX

    PFC nostalgija: istorija, legende, stare slike

    Legenda, živeo još dugo!
  14. BaX

    FK Partizan 2023/24

    Ne sporim ja da će saplitati TSC na sve načine, ali i pored toga nadam se da mogu da ih drknu kući, kao i mi što smo, nije toliko nemoguće.
  15. BaX

    FK Partizan 2023/24

    Sledeću igraju protiv TSC-a u gostima, itekako mogu da kiksnu, dok mi kući imamo Železničar. Daj bože da sa +4 idemo u rupu, pa da vidimo gamad pod pritiskom.
Top