Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Недавни садржај од Bergman

  1. Bergman

    KK Partizan 2022/23. Povratak kralja! 2. sezona

    Tokom mog djetinjstva i odrastanja u RS ja nikad nisam primjetio da smo u totalnoj manjini, prije da je 65-35, a to se puno ne razlikuje od stanja u Srbiji. Danas je ili isto ili bolje u našu korist uzimajući u obzir uspjehe u 21 vijeku. Srećno momcima!
  2. Bergman

    Liga konferencija 2021/22.

    Karte za Gent u Belgiji na sajtu nemoguće kupiti a uživo na dan utakmice neće biti prodaje. Belgijanci kažu da nema karata za goste.
  3. Bergman

    Liga konferencija 2021/22.

    Karte za utakmicu protiv Flore u Talinu su izašle u prodaju, vidimo se u Estoniji. Ima li kakvih novosti za karte protiv Genta u Belgiji? Da li je neko uspio kupiti s obzirom na ograničenje koje su stavili na sajtu.
  4. Bergman

    Liga konferencija 2021/22.

    Jel probao/uspio neko da kupi karte za utakmicu protiv Genta u Belgiji? Dostupne su na sajtu, ali... Ja sad probao, izašlo ovo:
  5. Bergman

    FK Partizan 2021/22.

    Zna li se tačan termin derbija?
  6. Bergman

    KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    Velike se stvari dešavaju, sve pohvale. Ko je dao pare od privatnika pored Nordeusa i NELTa?
  7. Bergman

    Liga Evrope 2019/2020

    Gdje je okupljanje u gradu?
  8. Bergman

    Liga Evrope 2019/2020

    Optimistično 1000 navijača u UK, 800 realnije.
  9. Bergman

    Liga Evrope 2019/2020

    Zna li neko da li će se karte moći kupiti ispred Old Traforda na dan utakmice?
  10. Bergman

    Liga Evrope 2019/2020

    Srećan rođendan našem Partizanu! Karte za Mančester u gostima se i dalje ne mogu kupiti.
  11. Bergman

    Liga Evrope 2019/2020

    Direktno do Mančestera se najjeftinije stiže Ryanairom. Međutim baš nigdje na internetu se ne može naći informacija koji sektor je za gostujuće navijače na Old Traffordu?! Negdje na east stand navodno. Za AZ nema informacija. U Mančesteru sam ujutro, javite se.
  12. Bergman

    Liga Evrope 2019/2020

    Za one koji idu u Englesku - karte su puštene u prodaju, koji sektor uzimate?
  13. Bergman

    KK Partizan 2018/19

    E sad nastavi da citiraš Dantea. Užas.
  14. Bergman

    Liga Evropa 2017/18

    Gotovo je, ispadamo u Češkoj.
  15. Bergman

    Liga Evropa 2017/18

    Mi protiv ovakvih ekipa ne znamo igrati. Očekujem X kući i neki nesrećan X ili poraz u gostima. Neatraktivan protivnik, čvrste disciplinovane odbrane, jakog presinga... ispadamo. Što se ulaznica tiče svi daju različite informacije, svako iz svojih razloga, a ja vjerujem onim najcrnjim da je...
Top