Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Недавни садржај од Bignotti

  1. Bignotti

    Partizan i mediji

    Vecinsko sportsko novinarstvo je ocaj, o ovoj naslovnoj nemam reci,samo :puke Inace i da sam navijac zvezde ova naslovna bi mi bila podjednako odvratna..
  2. Bignotti

    KK Partizan - sezona 2013/14

    http://firstrownow.eu/watch/217284/1/watch-mzt-skopje-vs-partizan-nis-belgrade.html
  3. Bignotti

    KK Partizan - sezona 2013/14

    Najace kad je trener Nantera objasnjavao igracima neku akciju a ovi se pogubili i gledaju tribine :D Ovo moze samo Partizan!! Fenomenalno! :šal
  4. Bignotti

    KK Partizan 2012/13

    http://www.youtube.com/watch?v=l3zO3flWtTI Danilovic se obraca novinarima povodom provokacija Covica ,sve objasnio,ne pamtim da sam video ovo,nekako mi je promaklo,iako je snimak sa pocetka sezone vredi pogledati ponovo,takodje voleo bih veceras u emisiji da se jos jednom ukaze paznja na to...
  5. Bignotti

    Superliga 2013

    HVALA TI CRNO BELA LJUBAVI!!!! BRAVO MOMCI !!!!
  6. Bignotti

    JSL 2012/13

    Svaka cast momci,najlepsi moguci scenario!!! Nego grobar 032 koliko piva bi na kraju :D :partizan_fan::BB
  7. Bignotti

    JSL 2012/13

    Iskidasmo zivce gledajući utakmicu,ali na kraju drago mi je sto smo pobedili bas na ovakav nacin kad smo bili pod velikim pritiskom i tenzijom kod 1-1,posle toga videli smo da Partizan itekako moze kad hoce.Cestitke Rasovicu i od mene.Mnooogo je bila bitna ova utakmica.
  8. Bignotti

    KKP - nostalgija, legende i stare slike

    Koliko nisam podnosio ovog Gilica i skroz sam se razocarao kad je presao kod nas,gde nadjose njega da dovedu,pamtim ga kao loseg i igraca i coveka. Čini mi se da smo igrali sa Benetonom u Pioniru kad je udario Rebracu u nekom duelu i imao ono klasicno cigansko lozenje,a igra za nas,skroz...
  9. Bignotti

    ABA-liga 2012/13

    "Crazy to see how the coach belive in me even one day where nothing work in offense! I feel so lucky...I really hope we Will keep the same team next season....we have a great future together, great guy, hard worker...love them" Joffrey Lauvergne
  10. Bignotti

    ABA-liga 2012/13

    Bravo momci!!!!! Ponosni smo na vas!!Tako se bori za Partizan!!!
  11. Bignotti

    ABA-liga 2012/13

  12. Bignotti

    KK Partizan 2012/13

    Meni na ovom sajtu nije hteo da ucita takodje ali ovde sve radi kako treba http://www.dailymotion.com/video/xys9e3_interieur-sport-l-eclaireur-basket_sport#.UWBkgTejZmo
  13. Bignotti

    Superliga 2013

    b92 kaze Vujoseviceve reci su se mogle procitati jasno sa usana? a reci coravog na kupu nisu? je li takozvani novinari? Jao koliko im je lose,koliko im je samo lose,tek ce da vam bude mnoogo lose grupo crveno ruzicastih farmera
  14. Bignotti

    ABA-liga 2012/13

    Bravo momci!! Sve čestitke za dobru igru i vaznu pobedu!!
  15. Bignotti

    PFC nostalgija: istorija, legende, stare slike

    Sjajan posao, odlicno je ispalo :clap
Top