Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

BiP - најновије активности

  • BiP
    BiP је одговорио(ла) у теми KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona.
    ...da ne ispadne na kraju da je bivsi igrac sa kojim se pregovara Sale Djordjevic...
  • BiP
    Dovoljno je da i ove godine ne prenose ceremoniju dodele pehara.
  • BiP
    BiP reacted to GORAN-BL's post in the thread FK Partizan 2023/24 with Like Like.
    Javno se izvinjavam što sam pre par dana napisao da je Nađ veliki Partizanovac.
  • BiP
    BiP reacted to milance032's post in the thread FK Partizan 2023/24 with Like Like.
    Ali on nije SrbIN, ne oseća klub... Duša me boli jer znam i da on muda jede, nemoćan. Doktor fudbala, ljudina. Ali takvi ovde ne...
  • BiP
    BiP reacted to publicenemy's post in the thread FK Partizan 2023/24 with Like Like.
    Pa to "dete Partizana" je Nađ rekao valjda pet pta večeras. A njega odavno niko više ne uzima zaozbiljno. Definicija prodane duše...
  • BiP
    BiP reacted to Dr Mo's post in the thread FK Partizan 2023/24 with Like Like.
    Natho je na prvom mestu Čovek, pa onda doktor fudbala i sve ostalo. Takvi kao on, u ovoj zemlji se mogu nabrojati na prste jedne ruke.
  • BiP
    BiP је одговорио(ла) у теми FK Partizan 2023/24.
    Sve, sve al pozivati cigane na neku sramotu i stid...
  • BiP
    BiP reacted to djomla's post in the thread FK Partizan 2023/24 with Like Like.
    Sramota za ove što nisu došli. Svaka čast ovima što su bili i svojim prisustvom uveličali ovu fantastičnu fudbalsku predstavu. Jug...
  • BiP
    BiP reacted to El Patron's post in the thread FK Partizan 2023/24 with Like Like.
    Jos jedna rezirana sektaska predstava za svoju vernu fasisticku stoku.
  • BiP
    BiP reacted to system's post in the thread FK Partizan 2023/24 with Like Like.
    Kad igraš kako muzika svira to znači da si saglasan sa njom i da ti se sviđa. Nema naknadnog kukanja to bih kažnjavao jer koga zabole...
  • BiP
    BiP reacted to JasminaT's post in the thread FK Partizan 2023/24 with Like Like.
    Ja čekam da se javi ovde taj drugar Pavla Ilića da nam kaže kako je korektan momak :buhaha
  • BiP
    BiP reacted to kuki's post in the thread FK Partizan 2023/24 with Like Like.
    Cigani su olicenje posrnule nacije i bivse drzave Srbije. Kao i taj mrtvi klub. Bez morala, obraza i zrna casti. Vazura, cela ti...
  • BiP
    BiP reacted to ulaz "O"'s post in the thread FK Partizan 2023/24 with Like Like.
    Ko se raduje neuspehu Partizana?! Skoncentrisi se
  • BiP
    BiP reacted to Silvija Mizdrak's post in the thread Dule Vujošević with Like Like.
    Pih, ja muža ućutkivala da odslušam Duleta, na njegovo gostovanje u Muzeju iluzije otišla sama, dan po povratku s mora, otišla na VMA da...
  • BiP
    BiP reacted to Detelinarac90's post in the thread ПАОК with Like Like.
    Srećan 98. rodjendan PAOK-u!
Top