• Rukometni klub Partizan je pre nekog vremena zvanično pokrenuo akciju prodaje sezonskih ulaznica za Sezonu 2021/22, sa ciljem da se prikupe novčana sredstva kao vid pomoći klubu. U sezoni u kojoj se posle dosta vremena takmičimo uspešno i na međunarodnoj sceni, Partizan.NET je odlučio da se ponovo odazove pozivu, i ovom prilikom apelujemo na sve kojima je crno-bela boja na srcu da se uključe u našu akciju.

Prošle sezone, zajedno sa Fondacijom „Pučisti 2012“, zajedno smo sakupili i uplatili 75.000,00 RSD na račun kluba. Predsednik RK Partizan, gospodin Željko Perkunić je u direktnom razgovoru objasnio koliko takve donacije pomažu tekućem poslovanju Kluba.

Zato smo odlučili da pozovemo sve koji žele da se pridruže, bez obzira da li će biti u mogućnosti da prisustvuju utakmicama ili ne. Posedovanje sezonske ulaznice za bilo koji Klub iz našeg Sportskog društva je verujemo posebna memorabilija za svakog iskrenog navijača Partizana.

Donacijom u proizvoljnom iznosu na račun Partizan.NET ili uplate preko našeg PayPal naloga webgazda@gmail.com učestvujete u akciji koja će trajati do kraja kalendarske 2021-ve godine. Sva sakupljena novčana sredstva će biti transparentno prikazana, da bi zatim bila iskorišćena za kupovinu sezonskih ulaznica u ime onih koji su učestvovali.

Pozivamo verne navijače da prepoznaju trenutak, da se priključe akciji i pomognu u skladu sa svojim mogućnostima. Visina donacije nije ograničena.

Nakon uplate, molimo da se javite nekom od Urednika da bi se evidentiralo ime i prezime kao i uplata, ukoliko želite da dobijete personalizovanu sezonsku ulaznicu (ili više njih). Za sve one koji nisu članovi Foruma ili jednostavno preferiraju taj tip komunikacije E-mail je: urednistvo.partizan.net@gmail.com. Ukoliko želite da anonimno donirate, vaša uplata će se jednostavno voditi pod „Partizan.NET“.

Uplate na račun za osobe iz Srbije na ime:

Zoran Mihajlović
    160-0900100247365-41
    Banca Intesa

Svrha uplate: Pomoć RK Partizan (kupovina sezonskih ulaznica)

PayPal račun za one koji nisu u mogućnosti da uplate preko računa ili žive u inostranstvu:

webgazda@gmail.com

RK Partizan

Недавни садржај од BiP

1. BiP

ПАРТИЗАН-Лиеткабелис 84:77 играч утакмице

Balša, navela je i koleginica @Silvija Mizdrak razloge i svima su nam manje više jasni. Bilo je lomnjenje i žao mi je što nisam mogao da dam glas i Gregoru Glasu, po svemu prikazanom je zaslužio. Samo neka nastavi u ovom ritmu, vredno, nenametljivo i bum!
  2. BiP

KK Partizan 2021/22. Povratak kralja!

Sramota je da Zagorac nasledi Novicinu kapitensku traku. I nije to samo stvar kosarkaskog znanja i umeca vec borbe, nacina kako izadjes na teren, utices na saigrace, sudije, navijace... On bi jadan, ovako lepo vaspitan da se svakome udvori, od protivnickog igraca do sudija, a sto da ne i...
  3. BiP

Uprava i marketing

Umesto ovo novac slobodno stavite cist vazduh, zemlja, sume... nas Partizan.
  4. BiP

Liga konferencija 2021/22.

I to nije sve, ti si kapiten. Jer kod nas u klubu postoji jasna hijerarhija
  5. BiP

Kako ih treba iskulirati tokom utakmice sa onim glupim skandiranjima Vesni, sinu i sl. Ok oko Kosova, robije za coravu pudlicu i sl al uvek sam se gadio tog vredjanja porodice ma kakve im zasluge bile. Samo cemo govnima dati materijala za ulazak u blato sa njima. Nadam se da ima svesti al...
  6. BiP

Gent 1:1 Partizan, igrač utakmice

Pop pa par mesta prazno pa Urošević i Rikardo, pa posle još par praznih mesta Natho. I tu ide tačka.
  7. BiP

Liga konferencija 2021/22.

Bod koji je ogolio kakav smo klub postali. Bod koji naši rukovodioci (a nažalost i struka i veći deo fudbalera) računaju kao 166k eura, a sve pod okriljem nekog sportskog momenta, koeficijenta... Bod sramote sa nesrećnim, paničnim i nekontrolisanim ispucavanjima još nesretnijeg Miljkovića u 3min...
  8. BiP

Evrokup 2021/22.

Jeste kolega- Roy Jones Jr glavom i bradom. Grobari, Grobari ajmo svi u glas Roy Jones Junior jedan je od nas :partizan-fan:
  9. BiP

Evrokup 2021/22.

Trebala nam je jedna ovakva utakmica da se lomi do poslednje sekunde. Realno ne bi bilo nezasluzeno i da su Spanci dobili ali to je ta razlika koju trener, atmosfera i muda donose. Na mene je posle utakmice dodatan utisak ostavilo Zeljkovo izlaganje na kzs - grobarska lektira! Jos na kraju kad...
  10. BiP

Evrokup 2021/22.

Po onome sto sam malopre video na sajtu tiketlajna jos ima karata za tribine ulaz A i B https://www.ticketline.rs/article/?aid=10558
  11. BiP

ПАРТИЗАН-Турк Телеком 85:59 играч утакмице

Nije lako dati glas jednom igracu i to je ta sirina koju konacno imamo ove sezone i koja moze mnogo toga lepog da nam donese. Ipak posle malo razmisljanja sam prelomio i glasao za Avramovica. Razloga je vise- trud, zalaganje, zelja i drago mi je da je na pravi nacin odgovorio na sumnje koje su...
  12. BiP

Kod neke akcije nasih protiv Krke kad je skocila klupa, mislim da je bilo kucanje Kurucsa, Smajli sa peskirom na glavi me podseti na momenat na Novicu. Daj Boze da ostane toliko u Partizanu pa da dodje i do te kapitenske trake.
  13. BiP

Realno ima jos jedna otezavajuca okolnost, a to je tuzna tribina. Ja se i prethodnih sezona izgasiram, odem na jednu utakmicu pa mi onda treba 5 utakmica da se dekontaminiram od onoga sto sam video tamo. Slicno kao sada sa Novicinim oprostajem, poseru se po svemu, izazovu revolt i gadjenje u...
  14. BiP

FK Partizan 2021/22

Pokazna vezba sta nas tek ceka kad Arena (drzava) preuzme monopol nad medijskim nebom Srbije. Ima i sk svojih mana al je mala maca za ovu bandu, a applikacije i platforme su im miljama ispred ovih jadova koji ni krstenu aplikaciju ne umeju da naprave. Govna :puke:
  15. BiP

Partizan 0:1 Gent, igrač utakmice

Popovicu glas sto dovoljno govori o igri sinoc. Pohvale jos za Zdjelara, covek je doziveo igracku zrelost i nadam se da ce ostati jos dugo u Partizanu. Scekic solidan, Sanicanin par dobrih intervencija, Rikardo borben ali i poprilicno usamljen u toj borbi. Vujacic mogao do heroja al jbg, ovog...