Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

• Три године је прошло као трен...

Заувек у нашим срцима!

Недавни садржај од BiP

1. BiP

KK Partizan - uprava i marketing

Seljacki na vise nivoa. Sta ces da kazu vlasniku ovogodisnje sezonske kad bude hteo i sledece sezone da je kupi- nisi drug clan :confused: Idioti!
  2. BiP

Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

I daleke 2010. su nas zezali sa kartama isti ovi govnari. Karte smo platili 35eura, a zavrsili u golubarniku zajedno sa ostatkom nasih. Ok je to i super sto smo bili grupisani sa nasima al karta za taj sektor je bila 10-15eura. I isti slucaj je bio sa vecinom nasih. Ako je za utehu M.I. im je...
  3. BiP

Ponevljam, njemu treba uzvikivati šećeru i to iz vise razloga. Prvo, niko ne moze da vas optuzi za vredjanje "institucije preCednika", drugo naprednjacki iq ne moze da procesuira to kao informaciju i trece, meni mozda i najbitnije u odnosu na novonastale dogadjaje i "jugstobudise", sto sa njima...
  4. BiP

Jedan covek nije drzava, nikada bio, niti ce biti!
  5. BiP

Sve ste rekli o igri, svaka cast igracima, Zeljku, Savicu, celom pratecem osoblju...Sto rece Ledej posle utakmice posebno medicinskom osoblju koje ih je oporavilo i osposobilo da mogu da pruze ovakvu partiju. Polako, jos dok se Aleksa pridruzi, Vladimir registruje i Balsa oporavi i ovaj tim...
  6. BiP

Konačno, super vest za Aleksu. A zna li neko šta (ili ko) sprečava registraciju Slovaka i njegov debi večeras protiv Makabija...?
  7. BiP

Al kad procitam sns pare, kao da im je to dedovina pa se razmahali svojim milionima... Jade bili pre dolaskana vlast, jade i ostali sa svim silnim pokradenim milionima.
  8. BiP

Zeljko je sve rekao, mi smo ljudi od reci i tu bi stavio tacku sto se tice srpske reprezentacije i pustanja nasih igraca. Za Grke npr nek se prvo jave na adresu 2 njihova najveca kluba, nek oni vode racuna o nacionalnom interesu grcke kosarke. I da se vratim na nasu upravu i marketing- posle...
  9. BiP

KK Partizan - transferi

Nek je sa srecom Vladimire, i nama sa tobom i tebi sa nama :ziveli :pfc:
  10. BiP

KK Partizan 2022/23. Povratak kralja! 2. sezona

Lep dan juce u Cacku, toplo pecenje kod Brana, ljuta rakija i hladno pivo. Odradjivanje posla sa skracenom rotacijom, gde su domaci fino stisli u odbrani u nekim trenucima. Oni nalozeni al sreca sut im je u kanalu (i sa linije za slobodna bacanja) a mi premoreni za neku leprsaviju partiju. Idemo...
  11. BiP

Liga Konferencija 2022/23

U pravu si kolega, usao je na poziciju desnog beka umesto Filipovica, kom je ako se ne varam visio crveni iznad glave jos tokom I poluvremena. Slazem se da mu to nije prirodna pozicija ali nije prvi put da neki bek pokriva obe strane, pogotovo kad je klupa kao u nasem slucaju pretanka. Ne znam...
  12. BiP

Rece kolega za Sehovica da ni postenu sansu nije dobio. Posle onog u Nisu ja zadrhtim pri samoj pomisli da bi mogao da udje u igru. Tempirana bomba na toj poziciji. Sto se tice grupe mi smo se lakse nosili sa Kelnom i Nicom nego sa ovim Cesima- klasicno nase ludilo. I ja zelim Lacio pre Serifa...
  13. BiP

KK Partizan 2022/23. Povratak kralja! 2. sezona

Bas pricas sa drugarom sinoc u hali i ukazujem mu na Brankovica. Secam ga se iz Cibone, po meni bas dobar materijal na centru. E sad, ja sam nesto na pocetku sezone umislio da je on presao u Bajern, kad ga nakon toga vidim u Megi. Sta se tu desilo ne znam al ono sto je definitivno da je Miskov...
  14. BiP

Ne moras mozda 2 puta da kazes, kako su provalili vatromet nece ih valjda jedna kazna obeshrabriti :cool: Al salu ili ironiju na stranu, odlicna vest sto ce deca moci da prisustvuju.
  15. BiP

FK Partizan 2022/23.

Na nama je da ih držimo pod konstantnim pritiskom jer onda ih teramo da pokazuju svoje pravo lice i na šta kao tim, u koji su slupane desetine miliona eura, liče. Krađe, mahinacije, zaobilaženje VAR-a i slične situacije... Mene bi bilo sramota da se mi bavimo takvim stvarima i upravo je to ta...