Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Недавни садржај од BlackReaper

  1. BlackReaper

    Kup Radivoja Koraća 2016.

    Zar ste stvarno ocekivali pobedu nakon dva dana rovovske borbe sa filijalama? Jednostavno su se momci istrosili sinoc fizicki, a jos vise psihicki i to je to. Cestitam Dziletu na vodjenju ekipe od kako je seo na klupu i verujem da cemo sa njim uspeti da se domognemo trofeja u KLS.
  2. BlackReaper

    ABA-liga 2012/13

    JEBI FMP!!! DRHTIM OD SRECE STO SU IM SE OVI MOMCI ISKENJALI PO SRED FACE I ONOM KATICU MAJMUNU! BRAVO MOMCI, SVAKA VAM CAST!!!
  3. BlackReaper

    Superliga Srbije 2012.

    Шта има да се шушка, Забрањени су најавили да иду и то је то. На њима је како ће ући. Мало сам нациркан па ми не замерите ако сам некога увредио.
  4. BlackReaper

    Rukometni klub Partizan

    Сутра играмо финале против Спартак Бојпут-а. Ја само хоћу још да се захвалим Бољевцу и посебно Лесковцу који су се исцимали и прешли велики пут да дођу да бодре наш Партизан данас. :respect
  5. BlackReaper

    Rukometni klub Partizan

    Игра се у 18 часова ако нешто не измене до сутра. Претекао ме је ПАОК :)
  6. BlackReaper

    Jelen Superliga 2011/12

    Постављено је питање на страни арене спорта да ли се преноси Партизан у суботу и они су одговорили потврдно, тако да то што пише по новинама окачи мачку о реп. :D
  7. BlackReaper

    Košarkaška Superliga Srbije 2011

    Пише да ће цена карата бити 300 динара.
  8. BlackReaper

    Jelen Superliga 2010/11

    Neko je na sajtu arene sporta postavio pitanje zašto u programskoj šemi više nema utakmica Partizana i evo odgovora: "Zbog izmene programske šeme nismo u mogućnosti da direktno prenosimo utakmicu Partizan Čukarički. U subotu 21.05.2011. na kanalu Arena Sport 1 možete pogledati utakmicu Jelen...
  9. BlackReaper

    Jelen Superliga 2010/11

    Одлично си прочитао Миљковића зато што је он доста дуго тенирао џудо, као и његов брат и сестра. И стварно не знам зашто је престао да тренира када му није ишло лоше. :buhaha Извињавам се за оф...
  10. BlackReaper

    NLB-liga 2010/11

    Ево људи линк http://www.navidiku.rs/tvuzivo/rtcg.php Слика није нешто и тон касни око две секунде, али боље ишта него ништа.
  11. BlackReaper

    Evroliga 2010/11

    Одгледајте прво изјаву Томића па онда нападајте човека. Рекао је "макар су ме вређали целу утакмицу", а то што новинари напишу како њима одговара то је друга ствар. Барем сам ја то тако разумео, а не ово да су га вређали целу утакмицу. http://www.webtv.rs/default.asp?id=250#
  12. BlackReaper

    Kup Radivoja Koraća 2011

    На сајту ртс-а пише да ће преносити оба полуфинална меча која се играју у петак, али они једно пишу, друго раде, тако да ћемо то видети. А за ове утакмице пре полуфинала не знам да ли ће неко преносити.
  13. BlackReaper

    Jelen Superliga 2010/11

    Сада против војводине МОРАМО да добијемо утакмицу да би мало вратили самопоуздање јер сваки пораз боли, нарочито ако си у поразу био сасвим добар. Надам се да Томић неће бити у комбинацији, а ни Петровић јер очима не могу да их видим! Синоћ су ме обојица толико нервирала да сам молио Станојевића...
  14. BlackReaper

    Liga šampiona 2010/11

    Апсолутно немамо за чиме да жалимо! Ја наше фудбалере никад нисам волео јер су увек играли као бабе, али су се синоћ мушки борили и да Јовановић није добио црвени картон не би се арсенал наограо. Свако ко каже да је судија био добар тај онда не зна шта је гледао јер је МОРАО да један пенал...
  15. BlackReaper

    KK Partizan 2010/11

    Залутао си јер је ово Рашко Катић, а не Рашић.. ;)
Top