Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Недавни садржај од Boba

  1. Boba

    Dres Partizana - nekada i sada

    Uradjena je i slika za poster sa svim dresovima kroz istoriju! Hvala Crno-belom na poslatom materijalu :D Link za poster http://imageshack.us/f/683/posteril.jpg/ :ziveli
  2. Boba

    Nista specijalno, studira se, prave se planovi za leto i ostale studentske kombinacije :D Kod...

    Nista specijalno, studira se, prave se planovi za leto i ostale studentske kombinacije :D Kod tebe cupavac, ima nesto osim sto si postao pocasni gost Vranja :D
  3. Boba

    Cek zar ti nemas devojku :D Kakve su to provokacije, nema svrljanja ako si u vezi :D Kad dolazis...

    Cek zar ti nemas devojku :D Kakve su to provokacije, nema svrljanja ako si u vezi :D Kad dolazis u nase krajeve?
  4. Boba

    Ja sam student nema keceva :D Ajte molim vas za kakvog me ti to studenta smatras sve same 6-7 i...

    Ja sam student nema keceva :D Ajte molim vas za kakvog me ti to studenta smatras sve same 6-7 i 8ice sevaju :D
  5. Boba

    na faxu jos sam u fazi snalazenja :D Nije ko u piti nema karacine na svakom koraku moras ipak da...

    na faxu jos sam u fazi snalazenja :D Nije ko u piti nema karacine na svakom koraku moras ipak da se trudis :D Davno sam se ja bacio u svedske akcione ne snimam vise te niskobudzetne :D Sta ima kod tebe? Kako Koleginice?
  6. Boba

    OOOOO ACE SRBINE, OOOOO ACE SRBINE :pfc: Evo ziv, navratio malo dosao na vikend kuci sa fax-a pa...

    OOOOO ACE SRBINE, OOOOO ACE SRBINE :pfc: Evo ziv, navratio malo dosao na vikend kuci sa fax-a pa odmaram dusu :D
  7. Boba

    de si golmanu? to neke nove fore na meni isprobavas :D

    de si golmanu? to neke nove fore na meni isprobavas :D
  8. Boba

    FK Partizan 2010/11

    Hvala Aco!
  9. Boba

    FK Partizan 2010/11

    Jedno pitanje vezano za sezonske, da li ce biti moguce da se kupe u sredu na dan utakmice?
  10. Boba

    Sta je to u virtualnom ringu nista ne kapiram ? :D

    Sta je to u virtualnom ringu nista ne kapiram ? :D
  11. Boba

    Kod mene nista sve po starom, cekamo neko toplije vreme pa da uzivam u ostatku raspusta na nekoj...

    Kod mene nista sve po starom, cekamo neko toplije vreme pa da uzivam u ostatku raspusta na nekoj plazici a oko mene sve ribe sa palmama da me lade :D
  12. Boba

    Javi ako dolazis, da idemo u neku stetu :D Sta ima kod tebe ovako? Gde je djape?

    Javi ako dolazis, da idemo u neku stetu :D Sta ima kod tebe ovako? Gde je djape?
  13. Boba

    Si primio poruku?

    Si primio poruku?
  14. Boba

    Nemam pojma neki cupavac, mada studira decko, nas kolega :D Sta ti radis?

    Nemam pojma neki cupavac, mada studira decko, nas kolega :D Sta ti radis?
  15. Boba

    uz prismotru, nego gde nam je svaba nema ga, da ga nisu opet uhapsili :D Dolazis skoro u Bg?

    uz prismotru, nego gde nam je svaba nema ga, da ga nisu opet uhapsili :D Dolazis skoro u Bg?
Top