Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Недавни садржај од bojan-pfc

  1. bojan-pfc

    Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

    Zašto je ovaj klub toliko uklet, pitam se evo već 30 godina i nikako da shvatim... al' bez obzira na sve, volim ga još više!
  2. bojan-pfc

    KK Partizan 2021/22. Povratak kralja!

    Jel i sad Stanojević kriv?
  3. bojan-pfc

    FK Partizan 2020/21.

    I ono malo fudbala sto smo igrali sa Savom je zahvaljujući Đumiju. Sada je i definitivno jasno da smo mi jedna ojebina od ekipe, čast izuzetcima. Savo vrijeme je!
  4. bojan-pfc

    FK Partizan 2019/20

    Savo, vrijeme je.
  5. bojan-pfc

    Liga Evrope 2019/2020

    Proklet bio dan kad si ti dosao u Partizan, nulo od golmana.
  6. bojan-pfc

    FK Partizan 2018/19

    Bilo je za ocekivati da ce nam ovako nesto uraditi, sve im jebem. Partizane svaka cast, nadam se da je ova utakmica prekretnica i da ce stvari krenuti na bolje.
  7. bojan-pfc

    Kvalifikacije za Ligu Evrope 2018/19

    Najbolji si kad je najteže. Idemo dalje! Ja vjerujem!
  8. bojan-pfc

    Zimska Radio Mileva 2017

    Odjebi od Partizana, govno jedno cigansko retardirano!
  9. bojan-pfc

    FK Partizan 2017/18

    Mislio sam na sezonu kada smo ušli u LŠ :D
  10. bojan-pfc

    FK Partizan 2017/18

    Ako me sjećanje dobro služi, ni kod Stanojevića nismo baš nešto briljirali na pripremnim utakmica, pa svi znamo kako se na kraju završilo.
  11. bojan-pfc

    TOMIĆEV ZIMSKI PRELAZNI ROK 2015/2016

    Idi Andrija, ne dozvoli da te ponizava olos,sljam i ostala govna. Mi te ne zasluzujemo.
  12. bojan-pfc

    ПАОК

    PAOK dobio novog trenera. http://www.zurnal.rs/2013/06/25/holandanin-stivens-novi-trener-paok-a/index.html
  13. bojan-pfc

    Uprava napolje! Vanredni izbori!

    E muto, mutavi.Svakim danom sve dublje i dublje kopaš sebi jamu, a kad upadneš u nju znaj da ti više povratka nema!!! Proleće stiže, zatvor sve bliže!!!
  14. bojan-pfc

    ПАОК

    Rubin-PAOK 2-2 (Athanasiadis 22,Valdez N. 52,Dyadyun V 66,Fotakis G 80)
  15. bojan-pfc

    Dragan Mance - njegova duša lebdi nad jugom

    Uvek će te voleti Grobari sa juga!
Top