• Pomoć hitno potrebna VK Partizan

Verujemo da ste već videli saopštenje koje je izbacio vaterpolo klub Partizan. Partizan.net je već krenuo u akciju da se pomogne klub, i javilo nam se par osoba sa foruma koji su voljni i u mogućnosti da pomognu.

Ukoliko imate želju da pomognete Vaterpolo klubu u ovim teškim danima možete da nam se obratite da zajedno u ime partizan.net sajta pomognemo koliko god možemo, ili pak ukoliko želite individualno možemo vam pomoći oko kontakt informacija i gde da pošaljete uplate.

Treba da zajedno svi pomognemo i ne dozvolimo onima koji žele da nas ugase da to postignu.

boksa - најновије активности

• boksa
    boksa је одговорио(ла) у теми KK Partizan 2018/19.
    dogadja se da je sad od strane trenera uspostavljen odredjen sistem i igra a ne divljina u kojoj se osecao komotno da sve ide preko...
  • boksa
    boksa је одговорио(ла) у теми KK Partizan - uprava, finansiranje i transferi.
    zbog sportkluba i prenosenja uglavnom svih utakmica ispratio sam bas dosta poslednjih godina prosle sezone se bas srozao kvalitet, ove...
  • boksa
    za neku igru da bi Trinkijeri nesto implementirao treba vremena...videcemo tek. Gagic proslu nakupio brzo 4 licne, sinoc moguce da je...
  • boksa
    Naravno da je Gegic dosao kao losiji igrac nego Gagi. Ne znam da li jos ima da se nadje post kad sam prvi put gledao Gagija i ovde...
  • boksa
    u napadu su ga preskali, nisu hteli da mu dodaju loptu, Vanja, Ali, Pejdz a ni on nije znao gde se nalazi, nije znao akcije, tj...
  • boksa
    tesko, ovo sto igra od pocetka sezone nije ni prici nekom veteranu, i to veteranu sto dodje na termin na basket u kraju. i ako se dovede...