boksa - најновије активности

• boksa
    boksa је одговорио(ла) у теми KK Partizan 2018/19.
    za neku igru da bi Trinkijeri nesto implementirao treba vremena...videcemo tek. Gagic proslu nakupio brzo 4 licne, sinoc moguce da je...
  • boksa
    Naravno da je Gegic dosao kao losiji igrac nego Gagi. Ne znam da li jos ima da se nadje post kad sam prvi put gledao Gagija i ovde...
  • boksa
    u napadu su ga preskali, nisu hteli da mu dodaju loptu, Vanja, Ali, Pejdz a ni on nije znao gde se nalazi, nije znao akcije, tj...
  • boksa
    tesko, ovo sto igra od pocetka sezone nije ni prici nekom veteranu, i to veteranu sto dodje na termin na basket u kraju. i ako se dovede...
  • boksa
    boksa је одговорио(ла) у теми KK Partizan - uprava, finansiranje i transferi.
    Si svakako ne spada u grupu najboljih defanzivaca, ni blizu
  • boksa
    on je u klubu jos pre leta, prica je da je Amida bio njegov izbor.
  • boksa
    Vanja je igrac sa apsolutno najvecim brojem uzetih glupih i isilovanih suteva...on nikako da shvati da nije cisti suter i igrac 1na1. To...
  • boksa
    mislim da Pejdz uopste nije dovoljno brz za visinu i konstituciju koju ima...da bi trebalo da je eksplozivniji da bi mogao lakse da...
  • boksa
    napisao je Stojance da nam po njemu fali Kecmanoliki igrac, koji ce iskustvom da povuce, nekom minijaturom prelomi, da radi "male"...
  • boksa
    retko kad se bavim sudijama, trudim se da ne obracam paznju na to uopste ali ovo veceras, bar mi je takav utisak, je jedna od vecih...
  • boksa
    pisi, da vidim koliko se poklapamo ono sto je sigurno, mislim da bih bio u stanju da 40min gledam Amara Gegica :D brutaliti sa svim...
  • boksa
    mene zanima da objasnis kako igraci sa koledza ne znaju (i to velikim slovima, naglaseno) zonu?
  • boksa
    boksa је одговорио(ла) у теми FK Partizan 2018/19.
    ali on je to ginuo samo kad je bio mlad...toga odavno nema...u onom drugom mandatu je igrao sa stomacinom i zatvarao vise takticki nego...
  • boksa
    boksa је одговорио(ла) у теми FK Partizan 2018/19.
    koliko je to lazna fama o Loli u derbijima...oces derbi gde je bio direktan krivac za poraz jer je igrao lose i nije radio posao zadnjeg...
  • boksa
    Kako to mislis nije propao? sta je ono ako nije propast s obzirom da su ga fizikalije napustile i ugojio se...a alkoholizam nije nikad...