• Душан Дуда Ивковић - (1943 - 2021)

Човек који је дао замах успону КК Партизан отишао је у вечност.

Недавни садржај од bonaventura

1. bonaventura

KK Partizan 2021/22. Povratak kralja!

Cestitam na pobjedi i uspjesnom otvaranju ABA lige. Kritike i pohvale neki drugi put, kada se na osnovu necega bude imalo donjeti zakljucke. Jedna utakmica je premalo... Treba podrzati ekipu, sezona je duga i bice puno uspona i padova. Vjerujem u momke i Zeljka.
  2. bonaventura

FK Partizan 2021/22

Rijeci mogu samo da pokvare osjecaj posle ovog petardovanja. Rikardov jos jedan dan na poslu, nek se zabrine Levandovski za zlatno kopacku :D Pohvale i za ostale momke i hvala za jednu lepu fudbalsku vece.
  3. bonaventura

FK Partizan 2021/22

Samo jos da kazem. Igrac odjednom izlazi u javnost i to bas posle konferencije trenera. Nikako ne moze biti slucajno. Zatim raskida najbolji ugovor u svojoj karijeri, posto ga ionako uglavnom mrzi da trenira i igra, mogao je primati kesh barem do zime, ali ipak raskida. Imam slutnje da je on...
  4. bonaventura

FK Partizan 2021/22

Prejako bi bilo da gvinejac potpise za ciganku. Bas me zanima kako bi reagovali nosioci Sumine spomenice. :D Vjerovatno nesto u fazonu, eto Stanojevic pojacao cigane. Jebo te zivot, covjek pravi dogovor sa igracem da ne ide igrati za reprezentaciju kako bi se oporavio za Kipar i derbi. Ovaj...
  5. bonaventura

FK Partizan 2021/22

Pun mi je kurac vise bio i Sume. Zbogom... I sretno ti bilo u Kuvajtu.
  6. bonaventura

FK Partizan 2021/22

Zivot je lep kad Partizan pobedjuje.
  7. bonaventura

FK Partizan 2021/22

Haaa kakav cirkus. Znaci nije se cekalo ni da prenoci pa da se oglasi Suma. Odmah je zvonio telefon i konferencija je morala da se pokrije necim. Pa makar to bila i ova "bolna ispovijest".
  8. bonaventura

FK Partizan 2021/22

Sad ce Suma reci, trener me zlostavljao... trazio da se ponasam odgovorno, da nadjem pasos, da treniram kao i ostali, da ne biram utakmice kad cu da igram maximalno, da ne idem igrati za repku povredjen kako bi se oporavio za derbi itd. Sve ono najgore narode. A to sto mi kasne plate, nema veze...
  9. bonaventura

FK Partizan 2021/22

To se cekalo. Aaaaaa Stanoje napokon dosao na lvl iz 2010 :D Idemo NAPRED PARTIZAN!
  10. bonaventura

FK Partizan 2021/22

@nasa stvar Ne kapiras sta sam rekao. Ukratko, ako imas isti kriterijum sudjenja, onda su obije situacije gol ili nije nijedna. Ne moze nama da se ponsiti a njima cist gol.
  11. bonaventura

FK Partizan 2021/22

Sad sam dobro pogledao obije situacije, jedini zakljuck moze biti da kriterijum nije isti. Ako je faul Urosevica onda je i faul cigana u napadu takodje. Da je nama priznat gol ni mi se ne bi imali sta buniti na ovaj njihov. Medjutim kao sto rekoh kriterijum nije isti, zadatak je da bude...
  12. bonaventura

FK Partizan 2021/22

Mi smo posle gola i poceli dobro da igramo. 2 mrtve sanse i ponisten cist gol smo imali posle gola. Da smo poveli 2-0 gotovo bi bilo. Ovako kurac. Ne slazem se da smo cuvali rezultat. Jednostavno propusti odbrane su veceras bili preveliki da mi dobili ovu utakmicu. To su individualne gluposti...
  13. bonaventura

FK Partizan 2021/22

Nek oprosti Natko sto sam ga podcenio. Veliki si majstor Bibrase. Goruk ukus u ustima posle jos jednog remija. Zasluzili smo pobjedu, imali smo sanse da je ostvarimo, medjutim nismo uspijeli da iskoristimo sanse. Naravno VAR govnari su jedva docekali da poniste onaj gol itd. Treneru imam da...
  14. bonaventura

FK Partizan 2021/22

Najveci problem nam pravi ovaj bonus igrac. Mening na lijevom krilu bi nam danas mnogo znacio. Pogotvo ako kod cigana krene erakovic kao bek. Jovica gotivim i podrzavam, zadnja dva derbija je mozda bio i jedini igrac koji je pravio razliku, ali je u padu forme posle one povrede. Ako smo...
  15. bonaventura

FK Partizan 2021/22

Nista nije pod moranje osim truda i volje da se odigra fudbal. Dal cemo dobiti utakmicu ili necemo, vjerovatno ce odluciti sudija. Prosto ne vidim nacin da se dozvoli mogucih +5 za nas.