Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Недавни садржај од Borhes

  1. Košarkaška Superliga Srbije 2011

    Posle više od 20 godina ponovo sam gledao Partizan u Hali sportova (ne računajući mlađe kategorije)... Svaka čast Pioniru, ali Hala je Hala! A pesma "Pođimo u Halu"... Uh i sad sam se opet naježio! Neprocenjivo!!! A, da, utakmica za zaborav!!!
  2. PFC nostalgija: istorija, legende, stare slike

    Izvor Blic,28.04.2009.
  3. PFC nostalgija: istorija, legende, stare slike

    Blic, 03.03.2009.
  4. Partizan i mediji

    Ja sam hteo samo nesto da primetim: Za ceo dan na MIP radiju nisu pustili dve navijacke pesme! Ej danas kada igramo utakmicu sezone, a i sire! Stvarno sramota...:napred Partizan
  5. PFC nostalgija: istorija, legende, stare slike

    Secam se tog Prekazijevog gola, lopta prosla ispod golmana! Meni su u glavi dve utakmice, obe iz `89: prva je finale Kupa sa Velezom, rezultat 6-1 (kup osvojen posle 36 godina), a druga je protiv Groningena, rezultat 3-1! Strelci Milko, Milojevic (onaj isti sto nas ispljuva neki dan) i Djurdjevic!
Top