Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Недавни садржај од Braindead

  1. Braindead

    KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

    Treba jebati i tu smrdljivu igokeu kao konje, mrzim i njih, kakvi bre prijateljski odnosi. Ajmo Smit i večeras, nastavi gde si stao.
  2. Braindead

    Bivši igrači i treneri KK Partizan po svetu

    Evo izvučenog iz podkasta.
  3. Braindead

    KK Partizan - uprava i marketing

    Sere sns govnar po običaju. https://www.b92.net/sport/kosarka/aba/13703/ostoja-mijailovic-ugovor-zeljko-obradovic/vest
  4. Braindead

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Saopštenje. https://www.b92.net/sport/kosarka/euroleague/13397/kk-partizan-saopstenje-evroliga-grobari-kazna/vest
  5. Braindead

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    A zašto onda ganjaju "običan narod" koji to skandira?
  6. Braindead

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Obradović na konferenciji. "Kada sam pre tri godine došao u Partizan sa ciljem da ga vratim zu Evroligu, nisam ni mogao ni da zamislim da će biti ovako. Stvorili smo novu generaciju navijača. Ponosni smo na činjenicu da smo najgeldaniji tim u Evroligi drugu sezonu za redom, Partizovane utakmice...
  7. Braindead

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Lesorović.
  8. Braindead

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Čija li je ovo bila ideja pitam se?
  9. Braindead

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Mislim da je izjavio pre nekoliko dana da se "nada pobedi efempa". Jebiga, ne dopada mi se kako čovek rezonuje, tako da kao što reče kolega Dino...u stvari ne mogu da se pravim više...nakon ovoga ne bih voleo da produži ugovor, ta sranja srpstvo, zna se za koga je rezervisano.
  10. Braindead

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Evo da ne otvarate. "I dalje imamo neke šanse da se domognemo plej-ina. Mi smo protiv Albe bili koncentrisani, davali smo lake poene iz tranzicije. Valensija je promenila trenera, biće motivisani, igraće pred punom halom, ali i mi ćemo biti motivisani", rekao je Avramović. Istakao je da će...
  11. Braindead

    KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

    Čekajte...koliko sam razumeo, on nije uplatio pare za porez koji smo skupljali?
  12. Braindead

    KK Partizan - uprava i marketing

    Smešno mi je ovo "ni njemu nije lako"...misleći na sns govnara.
  13. Braindead

    Bivši igrači i treneri KK Partizan po svetu

    Neverovatno, kakva smradina raspala.
  14. Braindead

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Ma šta Žoc zna.
  15. Braindead

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Mnogo je važno za nas da drugu godinu za redom igramo TOP 8...nije bitno ni šta ni kako, samo da se umuvamo tamo nekako, dakle bitan je kontunuitet.
Top