Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Недавни садржај од Branko Beric

  1. Hokejaški klub Partizan

    Jel moze neko ko prati hokej malo da mi objasni kako stojimo u evropskim takmicenjima? Znam da je aktuelni evropski prvak iz Ciriha i igrali su finale protiv Urala cini mi se ali ne znam ni kad pocinje to evropsko takmicenje ni da li mi ucestvujemo:confused
  2. Partizan in world media

    www.eroleague.net
  3. Dule Vujošević

    Dule Vujosevic...
  4. Dule Vujošević

    To znaci najbolji u tome sta radi. Bukvalno prevedeno "drugi nikome", znaci niko drugi nema takvu reputaciju.
  5. Rukometni klub Partizan

    Pobeda protiv Crvenke...
  6. Bivši igrači i treneri KK Partizan po svetu

    Luka Bogdanovic postigao 21 poen (3-5 za dva, 5-8 za tri) u pobedi Huventuda protiv Bilbaoa uz 4 skoka i 3 asistencije.
  7. Dule Vujošević

    Jao gledao sam to i nikako da nadjem ponovo da odgledam. Svaka cast sto si ovo postavio.
  8. VК Partizan, PK Partizan

    Toooooooooooooooo Pobeeeeeeeeedaaaaaaaaaa 7:6 :partizan_fan: :napred Partizan :pfc:
Top