Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Недавни садржај од bronx

  1. bronx

    Liga Evrope 2013/14

    Ja ne mogu da vjerujem da niko nije od igrača stao bar ispred K i bar mu riječ progovorio nego sklonili se na stranu dok im saigraču skidaju traku... to dovoljno govori kakva nam je atmosfera u ekipi, i koliko se međusobno podržavaju i vole. Ja bih za svog druga stao ko god da je ispred pa makar...
  2. bronx

    ABA-liga 2012/13

    Bilo je i uspona i padova, sigurno sezona za pamćenje, na kraju najljepše finale, svaka čast momci i svaka čast Dulence :)
  3. bronx

    Dule Vujošević

    Oduvijek sam te podržavao, nijednog trenutka posumnjao u tebe nisam, i dalje stojim uz tebe, Dule ti si naša sreća Bogom dana, ne damo te ovaj put... doživotni trener si Partizana :)
  4. bronx

    ABA-liga 2012/13

    jebem li mu sve da mu jebem,evo još jednom govno jedno izdajničko, onakvo ponašanje, već drugu utakmicu zaredom ciganisanje... crkni govedo izdajničko i medalju našu u šupak je sebi nabij.
  5. bronx

    ABA-liga 2012/13

    ma šta nas neće slobodnjaci, slobodnjaci su vježba i ja ne znam šta su ovi trenirali do sad ali onako kriminalno šutati jedan profesionalni tim meni to ne ide u glavu, prvi kapiten koji nakon ove večerašnje bruke može slobodno da odstupi sa te pozicije, jer svi znamo kako se kapiten postaje...
  6. bronx

    ABA-liga 2012/13

    Marš u pičku materinu pičko jedna, jebem li ti sve po spisku da ti jebem izdajice uzmi onu medalju našu što je imaš i u šupak je sebi nabij... Sramota šta smo ispustili, smiješan smo tim, rakočević nam već 4 utakmicu zaredom igra istu igru, uđi skroz do koša a onda vidi šta ćeš i mi i dalje...
  7. bronx

    JSL 2012/13

    Ma iz aviona se vidi da smo prodali Derbi. 5oligaš bi ih zgazio jbt, ubili smo ih u prvom poluvremenu, i u drugom naređenje odozgo, još jedan dokaz da smo jedini luzeri, i gubitnici mi koji gubimo vrijeme na usrani srpski fudbal i svoje živce.
  8. bronx

    JSL 2012/13

    Aj što su nas pobjedili ali šta su nas natukli ko mlade majmune, onoliko batina ne znam kad smo zadnji put dobili... PIČKICE ! Petroviću i Ostojiću raskid ugovora.
  9. bronx

    JSL 2012/13

    Auu Ninković od početka, biće silovanja :D
  10. bronx

    Liga Evrope 2012.

    A u pičku materinu... :cry:
  11. bronx

    FK Partizan 2012/13

    Partizan je klub koji je uspio i s ovom usranom upravom da poveže 4 titule. Ovo bi bilo "ofucanje", koliko bi ti volio da ih izgubimo, gdje staješ kod 7-8 titule? I ne dao Bog da to vidim. Ne da mi se više pisati, pozdrav odoh gledati utakmicu. I da opet si sam sebe "poništio" - ako se...
  12. bronx

    FK Partizan 2012/13

    Izvini ali ti si sam rekao da ne navijaš protiv Partizana šta se vrijeđaš ? Ja sam samo izneo da ako navijaš protiv Partizana - za "Bronxa" si cigan. Sad govoriš da ne želiš da izgubimo titulu a onda pišeš , izvini da li ti želiš da se moj Partizan "ofuca"? Odluči se više šta hoćeš. A Đura...
  13. bronx

    FK Partizan 2012/13

    1. Nisam te vrijeđao. 2. Tvojom iskazanom željom da bi bilo bolje da izgubimo titulu ( jer Đura poštenjačina će otići iz kluba ) - zaključuje se da bi volio da izgubimo utakmice u prvenstvu pošto je samo tako možemo izgubiti. 3. Đura kapetan ? Pa Đura je smrad od čovjeka koji ima obraz kao...
  14. bronx

    FK Partizan 2012/13

    Imaš dvije opcije : 1. MI osvojimo titulu i Đura ostaje. 2. Mi ne osvojimo titulu i Đura ostaje. Koja ti se više sviđa ? A to ako te briga za titule pa šta koji kurac pratiš fudbal ako te ne zanima titula, nije Đurić Partizan čoveče kad ćete to da shvatite ?! Ne razumijem osobu koja kaže da je...
  15. bronx

    Liga Evrope 2012.

    Ljudi mi da dobijemo Rubin ? Je li se to vi malo sprdate, pa odraće nas Rusi, a i nefči će biti malo reći zajeban ako ne dovedmo dva pojačanja.
Top