Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Недавни садржај од Broz24

  1. Broz24

    KK Partizan - transferi

    Auuuuu, ode bratina Exum u Dalas... Nek mu je sa srećom, šta uradi od čoveka godinu dana rada sa Željkom!!! Šta napravi od čoveka koga se i Barsa odrekla, obezbedio mu garantovan ugovor u NBA
  2. Broz24

    KK Partizan - transferi

    Prošle godine sam odgledao sve utakmice Huventuda, pošto su nam bili glavni konkurenti za pol poziciju u evrokupu. Primetio sam ovog momka, jer je pored svih onih likova u Huventudu, vrhunski koristio svoje prilike. Ima odlične procente šuta, ali to je evrokup, evroliga je druga dimenzija. Brz...
  3. Broz24

    Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

    Jedino što mi večeras možemo da uradimo sa šest igrača je da stanemo u zonu, pa šta nam Bog da... Neka šutiraju, neka pogađaju, mi ne smemo da pravimo faulove i ne smemo da se trošimo jureći protivničke igrače
  4. Broz24

    Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

    Koliko je ovo juče bio bitan meč... Koliko je bilo važno dobiti ga... Prvo, poništili smo loš start i 0:3,ali ono što je bitnije, nama sad do kraja novembra ide nemoguć raspored... Gostujemo Olimpijakosu, Realu i Barsi, a jedina ekipa koja nam dolazi je Makabi. Ide baš težak period, a skor 3:3...
  5. Broz24

    Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

    Mene brine što ne vidim način da odbranu sredimo preko noći. Igrači liče ne grupicu momaka koji jedva čekaju da protivnik završi napad, na koji god način, pa da mi krenemo napred. Odbrana je kao kod onog Mornara svojevremeno sa Pulenom i Nidamom. A iz te energije, iz odbrane, kreće sav pozitivan...
  6. Broz24

    KK Partizan - uprava i marketing

    Nema tu ništa bezveze... Ovo je Srbija, ovde numeracija nikad nije važila, pa ne važi ni sada... Samo klikneš bilo gde na sezonsku za sektor koji hoćeš da imaš, a posle ćeš sedeti gde poželiš u tom sektoru... Ja prošle sezone na desetak utakmica u areni, nijednom nisam seo na svoje mesto... Čak...
  7. Broz24

    KK Partizan - uprava i marketing

    Ja sam se razočarao prošle sezone, kada se, uprkos Željkovom povratku, prodalo manje od 5000 pretplatnih... Stvarno nisam mogao da verujem... Kod nas iz unutrašnjosti je problem ne cena pretplatne karte, već troškovi dolaska na svaku utakmicu... Ja sam prošle sezone na 16 dolazaka u Bg, ulupao...
  8. Broz24

    KK Partizan - transferi

    Nominalno, to jeste to... Kad kažeš 15 igrača, toliko treba da ih bude u evroligaškom timu... 15 ili 16... Ali nije to to, jer ti imaš popriličan broj neupotrebljivih... Miletić, Glas, Trifa... Ovom timu treba jedan ispod koša, nivo Lesora, samo da je defanzivac... Pod obavezno!!! Kada imamo...
  9. Broz24

    Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

    Ti si u pravu, ali donekle... Te ekipe jesu sa nekim opravdanim razlogom tu, ali to su samo opravdanja... Alba je već četri godine u evroligi, ne zato što je šampion Nemačke, nego zato što je iz Berlina. Asvel i Bajern su prvo dobili pozivnice, kao i Zenit, a onda i visegodisnje licence, tačnije...
  10. Broz24

    Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

    Ljudi, realnost je sledeća... Neće rusi skoro nazad u evroligu... A i kad se desi, NIKO od sadašnjih neće ispasti! Dodaće tri ruske ekipe, London lajanse, pari sen žermen ili koga već, i to je broj od 23 ekipe, plus pobednik evrokupa... Pa ko je posle darušafake dobio wild card pa posle toga...
  11. Broz24

    KK Partizan - transferi

    Bravo, prijatelju, upravo si nam rešio dilemu... Nisam ironičan, zašto ga jednostavno ne bi zvali dante, i rešen problem?!? Ionako je pakao od igrača...
  12. Broz24

    KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    E sad, kad se malo splasla euforija... Izneo bih svoje mišljenje... Partizanu ništa nije juče poklonjeno, da se razumemo... Partizan u evroligi, Partizan sa Željkom na klupi, sve je to normalno... To je sve na mestu, nema to veze sa srećnom zvezdom... Ono što se Partizanu posrećilo je što je...
  13. Broz24

    KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    Kad god da budu, imaju veliku šansu da dostignu najbolji trio ma centarskim pozicijama koji smo imali, drobnjak, tomašević, koturović...
  14. Broz24

    KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    Potpuno se slažem... Sa ovakvim plejevima, biće muka i u leonu štukelju i u šljonsku i u trentu... Ne bih pričao o ozbiljnijim gostovanjima...pored loših plejeva i nedorečenih krila, spomenuo bi lesora... Do sada je bilo ok, ali ovo večeras... Ovo je bio najveći kriminal nekog našeg igrača ove...
  15. Broz24

    KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    Našao sam ono što mnoge od nas ovde zanima... Znači, zadnji dan za prijavu pojačanja je 28.01.a zadnji dan za nekog igrača iz evrokup tima je prošao... Znači, imamo još dve nedelje za pojačanje, a to ne može biti igrač koji je igrao u evrokupu ove sezone
Top