Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Недавни садржај од Buja

  1. Jelen Superliga 2010/11

    Cestitke na pobjedi i priblizavanje tituli(Iako je pose derbija i Jagodine veceina bilo rijeseni) Drago mi je zbog Ljube i Savicevog gola. Samo imam jedno pitanje za Forumase koji su gledali utakmicu, kako je Davidov odigrao na poziciji lijevog beka jer u ofanzivi bi nam mnogo pomogao.
  2. Prelazni rok, leto 2010

    Meni nije jesno zasto pojedinci i dalje spominju Kastilja kao moguce pojacanje? On je preskup i tu bi trebalo da je kraj price....
  3. Prelazni rok, leto 2010

    Mrdja jeste da nam se ne ukalapa u profil igraca koga trazimo(nije bas neki brzonog napadac), al mogo dobro resenje sobzirom da ima nase drzavljanstvo(zbog limitiranog broja stranaca sledece sezone). To je moza i najbolji napadac na nasem trzistu, a jos je i za DZ, po ukusu uprave:D. Sto se tice...
  4. Evroliga 2009/10

    Bravo momci. Kako je u ovom trenutku lepo biti navijac Partizana.
Top