Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Недавни садржај од Capedunum

  1. FK Partizan 2010/11

    Ja bih kao navijac Partizana voleo da promenim dosta stvari vezanih za samu organizaciju i marketing kluba a smatram da to uopste nije toliko neostvarivo...Sa vrlo malo novca moze se napraviti izuzetno lep i funkcionalan web shop a i firme koje bi pravile Partizanove artikle je vrlo lako...
  2. Evroliga 2010/11

    Hvala Makabiju na posteno odradjenom mecu...Uspeli smo!!!Top 16 je veliki uspeh sa ovim timom i ja sam vise nego zadovoljan:šal P.S Pargo plejmejker:clap kakva igracina...
  3. Evroliga 2010/11

    Ne znam ljudi,mozda sam ja previse kritican ali meni je ovo veceras bilo ogavno..Da nije bilo fantasticnih Grobara koji su navijali za zlatnu medelju ovo vece bi bilo jedno od najlosijih u mom zivotu..Ovakvi navijaci ne zasluzuju ovako kriminalne igrace..Dzerels Kurtis je najgori tamnoputi igrac...
  4. Zimski prelazni rok 2010/11 - Radio Mileva!

    Radi uroka druze,kad god pricam o buducnosti ja se prekrstim radi uroka,sad videh da ima smajli popa pa sam mislio da je prikladno..nadam se da te nisam uvredio sa necim,ako jesam izvini...
  5. Zimski prelazni rok 2010/11 - Radio Mileva!

    Sve dok imaju rezultate mogu da ``kradu`` koliko hoce,te pare ionako su tu da se trose-nek dovedu ekvadorskog napadaca iz 16-te lige i plate ga 2 evra ako ce taj da da kao Cleo po 15 golova u prvenstvu i par u Evropi za mene je dobar..3 godine smo za redom sampioni i stvarno nemam srca ni...
  6. Haris Brkić 24.7.1974-15.12.2018-prošlo je 18 godina...

    Kao juce secam se kada mi je cale rekao da je Haris ubijen..Secam se da sam stigao kuci kasno uvece,da je biilo hladno i da sam plakao celu noc...Jbm ti zivot evo i sad se najezim kada se setim...Veliki je igrac bio,moj omiljeni iz te generacije,i danas se secam svadja sa musavcima u osnovnoj...
  7. KK Partizan 2010/11

    U svakom slucaju i sa Misom Tumbasom na klupi mi moramo u sredu da dobijemo Poljake..Siguran sam da ce Grobari biti na visini zadatka i da cemo doci do pobede..Ne svidja mi se sto je danas odlozen trening,atmosfera u ekipi je na vrlo niskom nivou i samo se nadam da cemo se izvuci iz ovoga..Ne...
  8. Zimski prelazni rok 2010/11 - Radio Mileva!

    Drago mi je zbog 2 mil. za pojacanja,ta cifra budi u meni neku dozu optimizma..E sad,Vojo Ubiparip??hmm...pa ne znam bas,nisam nesto siguran da npr. on moze da da gol nekoj ozbiljnijoj ekipi od Metalca,BSK-a...ne deluje mi kao taj kalibar...Milos Cava Dimitrijevic-pa ok ali samo ako doktor ode(a...
  9. KK Partizan 2010/11

    Sta da kezem,sigurno je i meni kao i svima vama veoma tesko zbog trenutne situacije sa nasim kk..Razloga za losu igru je mnogo,netreba se ponavljati..Vlada Jovanovic nikako nije opravdao poverenje svih nas i to je cinjenica ali dosta krivice snose i igraci..Nemamo atmosferu u ekipi,nema...
Top