Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Недавни садржај од cavalera

  1. KK Partizan - sezona 2013/14

    Ajde chim neko sazna nek javi ima nas dosta koje to interesuje :facepalm:
  2. KK Partizan 2012/13

    Od danas nam je rachun u blokadi. Upravo saopshteno na sastanku Poreske uprave. Nisu hteli da nas remete dok se ne zavrshi prvenstvo.
  3. ABA-liga 2012/13

    Momcima puna podrshka do kraja, bez obzira na rezultate bez obzira na sve! Oni ce iskrvariti za cilj koji im je postavljen ove sezone a to je Evroliga i naredne godine. Vrlo lako se moze desiti da jedna lopta bude odluchivala i o tome, a dok ne dodje do tog trenutka mi moramo verovati i dati im...
  4. Odbojkaški klub Partizan

    Daj boze da je tako. Sad krece prvenstvo pa cemo videti koliko i da li mogu shta ovi momci :napred Partizan
  5. greshka....

    greshka....
  6. Odbojkaški klub Partizan

    Mozda lik nije bukvalno mislio da treniraju jednom nedeljno ali se tako izrazio i ponovio vishe puta.Od jednog nasheg igracha...
  7. Odbojkaški klub Partizan

    Pitanje za nekog od upucenijih: Da li je moguce da nam je klub u takvom finansijskom rasulu da momci treniraju samo jednom nedeljno ?
  8. Rukometni klub Partizan

    http://tashsport-tv-live.blogspot.com.es/2012/01/tashsport-tv-channel-1.html
  9. BORBA ZA PRAVDU!!!

    Ko god je doshao na premijeru filma nije se pokajao. Lepo veche na pravnom, prepun amfiteatar, lep odziv. Posle filma , Boris i ekipa odgovarali na pitanja gledalaca..
  10. Liga šampiona 2012/13

    Pristisak sa tribina je go kurac faktor. Ne nameravam i ja da im dajem bezrezervnu podršku tokom čitavog meča ako ne budu mogli da se sastave i ako se u prvom poluvremenu već reši pitanje pobednika. Sigurno ne nameravam ni da idem na jug, da ne pratim igru i da ne skandiram protiv uprave...
  11. Liga šampiona 2012/13

    Šta je bilo , bilo je. Primili smo gol kako smo primili ali krajnji rezultat je bio realan odnos snaga na današnjem meču. Uz pravilan pristup,meč bez ikakvih kikseva i meč u kome bi se više orijentisali na napad nego na odbranu, mi nismo bez šanse u revanšu. Imamo bolji rezultat nego pre 3...
  12. Uprava napolje! Vanredni izbori!

    stigao je!
  13. ПАОК

    Koliko sam ja shvatio kod ponistenog gola engleza glavni sudija je pokazivao da nije chuo sta mu je sudija iza gola sugerisao. Slepac bi video da je to chist faul.Dok je lopta ulazila u gol kamera je snimila 4. sudiju kako prica u mikrofon. Svaka cast braci na velikoj pobedi i prolasku u narednu...
  14. Jelen Superliga 2011/12

    Ajde nemojte da nipodastavate nase pobede ako vec to cigani rade.Dobili smo ih jer smo jaci od njih i kraj price.Jednom cemo se tako spotaci kad najmanje budemo ocekivali na utakmici gde su nam vec upisana 3 boda.Lepa serija je nastavljena ,svaka cast igracima i treneru na tome.
  15. ПАОК

    da je ova odluka donesena bar 7 dana ranije rad bi danas igrao ligu evrope i gotovo sigurno prosao u narednu fazu...Nadam se da ce i pirejski cigani takodje biti kaznjeni bar oduzimanjem nekih bodova za narednu sezonu ako nisu nedodirljivi.
Top