Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Недавни садржај од Chiba

  1. Chiba

    KK Partizan 2012/13

    Sa Hezonjinog fb profila... HAHAHAHAHAHA Mario Hezonja u Partizanu? Partizan mi draži od Cibone? Vratio se nakon teške operacije KOLJENA?????? pa kad vec pisete gluparije po tim vasim novinama onda se barem dogovorite da ispadne neka konkretna glupost a ne da svi razlicito pisu... GLAVNA...
  2. Chiba

    Uprava napolje! Vanredni izbori!

    Mozda paranoisem bespotrebno, ali ne bi me zacudilo da su danas pripretili igracima da paze kakve izjave daju i kao od sutra sve normalno:puke Picke prodane, uprava napolje!!!
  3. Chiba

    Radio Mileva, a.k.a. Prelazni rok 2011

    Pa ne verujem bas da ce desni bek ili desno krilo biti stranci, nekako mi je to ipak malo previse...Mada u nasem prvenstvu moze (na primer), da otpadne medo, a da upadne jos neki stranac tj. da se forsira rotacija stranaca.
  4. Chiba

    Radio Mileva, a.k.a. Prelazni rok 2011

    Ne znam za vas, ali ja se nadam da ce Savic i dalje biti kod nas...Makar do kraja kvalifikacija a i vidim porasla mu cena http://www.transfermarkt.de/de/stefan-savic/profil/spieler_107010.html :D Sto se napadaca tice vise bih voleo koreanca ali sta je tu je, bolje ista nego nista. Znaci nesto...
  5. Chiba

    FK Partizan 2010/11

    Већ је раније постављено. WebCrew edit
  6. Chiba

    Bivši igrači i treneri Partizana po svetu

    kleo dao prvi gol za one Kineze :clap
  7. Chiba

    Jelen Superliga 2010/11

    :buhaha Reci da si se salio, molim te :buhaha
  8. Chiba

    Ima jedan tim... Najboljih 11 - FK PARTIZAN 2001-2010

    .............................Kralj................................ ....Obradovic...West..........Krstajic...Emeghara.... ....Ilic(c).........Duljaj.........Moreira...Tosic........... ....................Jovetic........Kleo......................... Jos bi pomenuo: Diarru, Jucu...
  9. Chiba

    Zimski prelazni rok 2010/11 - Radio Mileva!

    Ma ovo je Djura pasao komentar :D
  10. Chiba

    Liga šampiona 2010/11

    http://www.myp2p.eu/broadcast.php?matchid=82066&part=sports Ovde ce biti 100%
  11. Chiba

    Dres Partizana - nekada i sada

    Ma to sam uradio na brzaka...a sto se tice plave upravu si...
  12. Chiba

    Dres Partizana - nekada i sada

    Meni se ovaj crni dres bas svidja, jedino je malo prazan, ali kad legne neki sponzor(:banghead) bice to ok.. A ovako nesto bi bilo extra:
  13. Chiba

    Prelazni rok, leto 2010

    U kuriru pise da mozda dolazi ovaj na probu: http://www.transfermarkt.de/en/sylvester-bale-sunday/profil/spieler_116474.html :confused
  14. Chiba

    Liga šampiona 2010/11

    Mislim da samo ne treba podceniti fince, ginuti u oba meca i jos ako se pojacanja uklope do utorka-sreda (cisto sumljam) ne bi trebali da imamo vecih problema. A sto se tice njihovog stadiona ja mislim da ce se igrati na vestackoj travi... :napred Partizan
  15. Chiba

    Liga šampiona 2010/11

    Prva se igra u BG-u
Top