Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Chika Rale - најновије активности

  • Chika Rale
    Chika Rale је одговорио(ла) у теми FK Partizan 2023/24.
    Od tih dvanaest samo nekoliko njih su pravi treneri, dok se ostali lažno predstavljaju. U Partizan se ne dolazi kao u prvi veliki klub u...
  • Chika Rale
    Chika Rale је одговорио(ла) у теми FK Partizan 2023/24.
    Sve dok svaku sramnu igru naših fudbalera pravdamo, V i V i V su zadovoljni i opušteni. A mi? Pa izgleda i mi. Nije mi baš najjasnije...
  • Chika Rale
    Chika Rale је одговорио(ла) у теми FK Partizan 2023/24.
    Svaki od naših jedanaest igrača je igrao sa teškim bolom u qrcu, tako da to je to.
  • Chika Rale
    Chika Rale је одговорио(ла) у теми Uprava i marketing.
    Dr Terzić poznava matemotiku. Minus i minus daju plus. Normalno!
  • Chika Rale
    Chika Rale је одговорио(ла) у теми FK Partizan 2023/24.
    Pre dve decenije nam je falila samo dozvola, koju naravno nismo dobili. Sada nemamo ni para ni dozvolu. Naravno.
  • Chika Rale
    Chika Rale је одговорио(ла) у теми FK Partizan 2023/24.
    Ovo me podseća na 2012. godinu i slično pitanje: ..... da li trenutno, uzevšiu sve u obzir, postoji bolja opcija od Vučića? Odgovor...
  • Chika Rale
    Chika Rale је одговорио(ла) у теми FK Partizan 2023/24.
    Nijedno opravdanje ne priznajem. Da je ovo bio samo trening, da je Vazura obećao isplatu plate za novembar pa nije, da svih jedanaest...
  • Chika Rale
    Chika Rale је одговорио(ла) у теми FK Partizan 2023/24.
    Ko sam ja da kažem bilo šta? Ako Duljaj kaže da smo dobro igrali, onda smo dobro igrali. Ja mu verujem. Mada, njegove utakmice kao...
  • Chika Rale
    Chika Rale је одговорио(ла) у теми FK Partizan 2023/24.
    Ko o čemu, mi o Baždaru. Pa da skratimo. Duljaj kaže da će Baždar otići u inostranstvo već ovog leta. Eto toliko.
  • Chika Rale
    Chika Rale је одговорио(ла) у теми FK Partizan 2023/24.
    To sa Baždarom je jednostavno. Bolje igre i golovi i neće biti kritika. Svi će biti zadovoljni. Mislim da je on psihički nezreo prešao u...
  • Chika Rale
    Chika Rale је одговорио(ла) у теми FK Partizan 2023/24.
    Očekujem crveni karton za nekog našeg igrača još u tunelu. Nemojte se čuditi. To je na redu, a red mora da se poštuje. A ko će biti...
  • Chika Rale
    Chika Rale је одговорио(ла) у теми FK Partizan 2023/24.
    Da, da i da. Sve je to naš vrli i dragi prijatelj platio. Interesantna je veza njegovih plaćanja i naših rezultata.
  • Chika Rale
    Chika Rale је одговорио(ла) у теми FK Partizan 2023/24.
    Različito mislimo, što je dobro, jer ako svi mislimo isto, onda niko ništa i ne misli. Ovo danas je po meni bilo očajno loše. Stihijska...
  • Chika Rale
    Chika Rale reacted to MAK's post in the thread FK Partizan 2023/24 with Like Like.
    Sve,sve, i sudije i fss i pizdousti i svinja gmazura i loši tereni i kasne plate i povrede i mali roster i............ ali brate...
  • Chika Rale
    Chika Rale је одговорио(ла) у теми FK Partizan 2023/24.
    Niko od nas u ovom trenutku i ne očekuje ništa od naših fudbalera, osim da se bar jebeno trude na svakoj utakmici. Na svakoj. Ovakve...
Top