Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Недавни садржај од CIZETA

  1. CIZETA

    KK Partizan - sezona 2013/14

    Da ali ne Aleksandar vec Andreja jedino je on nestranacka licnost
  2. CIZETA

    Uprava i marketing

    Prica svih prici,da izgleda i veliki neprevazidjeni Rasa Babic okrece ledja Djuricu. A Rasa je uvek na pobednickoj strani
  3. CIZETA

    Uprava i marketing

    Sta sera ovaj grubor na zvanicnom sajtu?Mogu samo da kažem da smo pukom srećom izbegli težu kaznu nego pre šest godina u Mostaru.Da je Partizan ozbiljan klub Grubor bi popio otkaz!
  4. CIZETA

    Liga Evrope 2013/14

    Ocajna taktika Vuka rasovica, covek nema ni jednu liniju tima.Sta covek pokusava sa Markovicem i Jojicem ni jedan ni drugi nemaju veze.Krila su posebna tema , ni Luka ni Malbasic nemaju igru jedan na jedan.Rasovic je uz igrace najveci krivac.
  5. CIZETA

    KK Partizan 2012/13

    Da li dobijamo neko obestecenje za Lucica?
  6. CIZETA

    ABA-liga 2012/13

    Pionir's Law kakav je atmosvera u ekipi ?Nadam se da su momci reseni da se u nedelju poseru na ovaj njihov kup.Dobijamo cerge sa vise od 14 razlike!
  7. CIZETA

    KK Partizan 2012/13

    Sad Dule treba svima koji su pisali da pusti tuzbu.
  8. CIZETA

    VК Partizan, PK Partizan

    Ma kakvo dobro sudjenje daj nebudite smesni, mi smo prve dve cetvrtine igraca vise imali 3ili4 puta a oni 9 pa su sudije u trecoj sve to dovele na neki egeal.Radjenje udara Dedovica ne dobije iskljucenje.Inace Radjen je jedan od najprljavih igraca u reprezentaciji nikad ne zavrsi mec do kraja.I...
  9. CIZETA

    ABA-liga 2012/13

    sad mora da se dobije krka kako znamo i umemo.idemo dalje nema predaje do kraja pa sta nam bog da nadam se da ce nam se malo vratiti za sve glupe poraze
  10. CIZETA

    FK Partizan 2012/13

    Da li ovom Busanu treba i desni bek da im upakujemo i Miljkovica.Koja smo sprdnja od klub.Sacuvaj me boze.
  11. CIZETA

    ABA-liga 2012/13

    + i on je pretio sudijama a njega nisu kaznili barem novcano
  12. CIZETA

    ABA-liga 2012/13

    Ma sta je koj kurac ljudima da pljuju po Duleta sto se tako ponosa.ja bi Duletu porucio da svaku utakmicu bude u teren.Pa ono je sramota sta su nam radile sudije trebao je dule da prekine i da povuce ekipu sa terena.posle onakve utakmice u evroligi mi dobijemo onakvo sudjene u aba to nema...
  13. CIZETA

    ABA-liga 2012/13

    Sa pravom se dule bunio, imamo u aba ligi najgore sudjenje od ovih ekipa koje se bore za euroligu.Caki igokeja ima bolje sudjenje od nas.Klub treba da reaguje jer mi kao petostruki sampioni aba lige ne zasluzujemo takvo sudjenje.izgleda da je svima dosadila dominacija partizana.
  14. CIZETA

    Evroliga 2012/13

    Zasto ne bi prenosili iz hale,da nije to zbog Marka Stolice i Duleta ?
  15. CIZETA

    FK Partizan 2012/13

    Imam info da su Vuk Rasovic i Ivan Tomic blizu povratka.Izgleda da i Djura stvarno odlazi, ali ga menja sps kadar.
Top