Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Недавни садржај од Cobi

  1. KK Partizan - uprava i marketing

    Jasno je kao dan da u aba ligi nemamo prijatelje i da jedva cekaju svi da nam zabiju noz u ledja na spavanju na najogavniji nacin. Jasno je kao dan da svi imaju pravo da se fuzionisu, da svi mogu da imaju razvojni klub, da svi mogu da ucenjuju ligu i sudije, da upadaju u svlacionice, da svi mogu...
  2. KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

    Mene u celoj prici brine izjava Zoca da je tim igrao dobro!
  3. KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

    Cinjenica jeste da su nas olosi izmaskarirali i cinjenica jeste da je to direktno uticalo na igru i rezultat bez obzira sto mnogi umeju da kazu da nije. Ali je isto tako cinjenica da na takvu agresiju odgovaras agresinvnije ili istom merom pa onda da vidim smeju li da drzw taj kriterijum...
  4. KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

    Dok nas drugi princ iz prislonice ladi svoja jaja kriminalac iz podgorica i iz beograda nam pakuje all inclusiv paket sudija u bgd u pa nesto i ne verujem da nas nece iskasapiti. Pa uz sudije, nervozu i podrsku "najvernijih botova" svasta je moguce.
  5. KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

    Dajte mi dugu devetku da se roknem. Jel moguce da je ovo promašio?
  6. KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

    Ova deca zapravo i jesu nase najvece bogatstvo i buducnosti. Vaspitane generacije, naucene pravim vrednostima i veliki zalog za buducnost. Sto se tice basketa on mi je nekako paradigma neke kosarkaske nepravde. Ti dodjes, gradis akciju, poziciju, ispostujes principe, polomi se, kretnje, imas...
  7. FK Partizan 2023/24

    Duljaj jeste trener za Partizan. Njegovo skromne kompetencije i ljudskost su svetlosnim godinama iznad kompetencija uprave a o ljudskosti da ne pricam. Ne moze bilo koji miris da se meri sa smradom fekalija. Gladan si, da li bi pre pojeo lebac koji jedino imas ili bi jeo govna.
  8. FK Partizan 2023/24

    Kakvi crni povlasceni nepovlasceni za ligu sampiona. Sveden klub na nivo turbine vreoci. Postali smo odavno klub kojeg treneri u sirokom luku zaobilaze. Djani curcic je za nas da upotpuni cirkus.
  9. FK Partizan 2023/24

    Ja ne znam ko je glavni krivac za ovu igru ali znam da se olosima iz uprave ispunila zelja da budemo ovde gde jesmo.
  10. KK Partizan - uprava i marketing

    Ostoja je obican politicar. Njihov posao je da se svima dopadnu. To sto on piskara ovo, to mene kao grobara uopste ne impresionira. Jebe mi se. Mene kao grobara jedino zanima da omoguci Zocu i timu da se bave iskljucivo kosarkom i da ne dozvoli da ih neko uvalja u blato. A za njega me iskreno...
  11. KK Partizan - uprava i marketing

    Nije valjda genije rekao da zbog poreske kontrole nije uplatio porez? To ni klub ljubitelja covica legende ne bi progutao.
  12. KK Partizan - uprava i marketing

    Zabole me za sve ostalo, skandiranje, i sve ostalo.... Jedino je bitno da je produžio ugovor i ćao ragazi. Dobar tajming vesti taman da orni udjemo u zavrsnicu. Jedno pitanje, za kls koliko stranaca moze? Jel se gleda kosarkasko drzavljanstvo?
  13. KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

    Jesu oni cigani a sta znaci ovo "ako obe strane zele onda nema prepreka". Bukvalno tekst sugerise da jedna strana ne zeli ili pak to Ostoja sugerise ako su dobro preneli sta je Ostoja rekao tj nisu istrgli iz konteksta kao sto znaju. Mene vise brine ako je to stvarno Ostoja reko.
  14. Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Mene iskreno zabole za ove govnare koji su dosli u agit prop svrhu. Nek smrde u svojim zivot ima i ne treba im davati na znacaju ni pljuvanjem niti bilo cime. Treba ih staviti na ignor i u areni. A sto se tice tekme, raduje da je ekipa nasla i motiva i energije i pokazala postovanje i prema...
  15. Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Postoji bitna razlika u nacinu igre. Pantera ove sezone cesto sami uvlacimo u "nekoseno" i kad ga udvajju lakse zatvaraju uglove dodavanja i svi znaju da je pop jedina opcija. Sa Lesorom je bilo drugacije, prvo napravi siri, snazniji i tehnicki odlican blok, ima dubinu iz rola pa je morala pomoc...
Top