Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Недавни садржај од Commando

  1. KK Partizan - transferi

    Kakva vremena došla da mi ovde mozgamo šta mu je značio emotikon na instagramu... Pita me ćale danas ima li šta vezano za pojačanja, ne znam ni kako bih mu objasnio izvor i to šta je dotični odgovorio. Samo sam rekao nema ćale ništa još uvek.
  2. KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

    Ciganske suze su lekovite, bez preterivanja! Količina gluposti i nepoznavanja košarke od strane njihovih navijača(?) je prosto neverovatna. Kao da nismo pripadnici iste nacije i zemlja košarke, evo jebem li ga ne znam o čemu se tu radi... Mimo pobede najviše me raduju ovi intervjui nakon...
  3. KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

    Dakle ove sezone slušamo blagu masturbaciju na Nejpira? Podseti me na nešto od prošle, hmm....
  4. Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Da li je bilo saopštenja o poslednjem košu cigana, koš razlika i to? Zna li se šta?
  5. KK Partizan - transferi

    Kao što sam i pretpostavio, novinarska patka vezano za Jana (na veliku žalost svih nas, verujem) pogotovo što mu je menadžer ono zalizano đubre. Al' što neko reče još samo nas ovde sa foruma nisu spominjali među pojačanjima.
  6. KK Partizan - transferi

    Mislim da je samo novinarska patka vezano za Jana, jer sa druge strane brda, čuj mene univerzuma se kupuje šakom i kapom pa hajd' onda da se i o nama piše u kontekstu dovođenja.
  7. KK Partizan - transferi

    Posle jako dugo vremena se bukvalno za svakog igrača plašim da ne ode, kao da mi odlazi član porodice u inostranstvo i ono nećemo se viđati tako često. Burazeru Matijasu želim puno sreće i uspeha u daljoj karijeri, naša vrata će ti uvek biti otvorena. Živ bio!
  8. KK Partizan 2022/23. Povratak kralja! 2. sezona

    Staviti klip i pored njega sliku prvog reda sa utakmica FMP-a i sve je jasno.
  9. KK Partizan 2022/23. Povratak kralja! 2. sezona

    Direktna borba protiv države, ciganske vlasti, telekoma, udbaškog smeća... Braćo Partizanovci preklinjem vas nemojte davati svoju bulju pasjim sinovima, nemojte "čuvati" poslove po svaku cenu, nemojte uzimati 18 meseci gratis telekom pakete, nemojte uzimati telefone i pakete preko njih i kao...
  10. KK Partizan 2022/23. Povratak kralja! 2. sezona

    Odgledah na "miru" reprizu ove druge utakmice... Ne znam da li sam ikada video za sve ove godine praćenja košarke ekipu čiji trener i igrači se više ironično smeju odlukama sudija.
  11. KK Partizan 2022/23. Povratak kralja! 2. sezona

    Biće teško.... Biće 20 razlike!
  12. Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

    Ono što je bilo sigurno pre ove play off serije jeste da nas se plaše, više to nije slučaj. SADA SE TRESU!!!
  13. FK Partizan 2022/23.

    Kao neko ko je odrastao na južnoj tribini i kao neko ko istu ne posećuje od 2011. godine raduje me ovaj "pomak" i svetlost koja se možda nazire, apsolutno nemam predstavu ko je sada u vrhu, da li su sa dobrim namerama i slično, ali da ima naznaka da stvari idu na bolje - ima poprilično! Mislim...
  14. Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

    Došli smo da se poigramo u Evroligi i da je osvojimo, a već smo se poigrali...
  15. Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

    Partizanština u pravom smislu te reči. Nikad bez drame, svaki put slađe od prethodnog. K'o oka dva!!!
Top