Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Недавни садржај од Count MP

  1. Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Pa sta, samo mi je prva vredna. Ostalo nerelevantno. Nista. U pravu si. Ovako je super. Uzivajmo. Ili da otera 5 igraca ili da ide. Trece nema.
  2. Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Ne, najbolje da do smrti upirom pogledom i dahcemo na Zeljka. Ako ces tako, nije li taj Canak "cuvar vatre"? Nije li radio u uslovima u kojima je radio? Ako se tebi dopada ova igra, imas pravo da uzivas u njoj.
  3. Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Ovde nema sanse za preispitivanje struke. U sve se gleda kao u bozanstvo. Ovo je posao. Ovde se ne radi dobar posao. Nije ovo defetizam, nego jednostavno škripi. Mnogo škripi. Ako ne mogu da nadju gde skripi, neka se razilaze. Banujte, radite sta hocete.
  4. Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Tri nasa igraca nisu impresionirana Arenom. 3. 20 razlike dopustiti musavcima u bilom kom trenutku je pitanje stila. Smailagic je neskolovan igrac, iz njega iscedjeno sto je moglo, nazalost nikad nece biti vazan igrac. Ovo sto prezentuje je cist amaterizam. Bas kao i Kaminski. Sve i da uzmemo...
  5. FK Partizan 2023/24

    Majku mu, dokle pokusaji zatvaranja utakmica sa Scekicem. On covek jednostavno nema kretnju, nikakvu. Inertan, uvek daleko. Decko je ok, nema mrlju, ali nije za nas. Golman bi mogao da brani, cela zadnja linija je prosek SL, Belic iznad nivoa. Zahid iznad, Saldanja takodje. Menig, Kalulu...
  6. Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Jebem mu. Nismo dali malo, ali 100 je ludilo primiti. Ne vredi, muka je, siguran sam da nije planirano ovako, verujem da je planiran drugaciji tim. Nazalost evidentno je da sa nasim igracima raste strah za rezultat i opada tonus ekipe. Smajliju fali kilaza i to 10+... Ostaje da se krljamo pa...
  7. KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

    Nema šta. Muka živa. Jako komplikovano. Mislim da je i Željko u mukama zbog kompozicije ekipe. Stanja Jaramaza i KP pogotovo. Ne znam kakve su mogućnosti za izlazak na tržište, ali vapimo za zamenom za Jaramaza. Nije igrač za nas. Jednostavno nije.
  8. KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

    Ne znam. Platio bih da gledam Drezgica umesto Jaramaza/Trifunovica/Vukcevica.
  9. KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

    Ogoljeno. Potpuno. Ekipa bez plejmejkera. Kapiten 0. Trifunovic i Vukcevic ne mogu ništa. Smailagić igra po rundama. Balša nebitan skroz. Jaramaz prestrašen. Plejmejker i centar ako se išta planira. .
  10. KK Partizan - uprava i marketing

    Pozdrav svima. Ako neko ima neku info, bio bih zahvalan. Obnova sezonske ali sa promenom mesta. Uredno aplicirano, dobio zatvaranje linka sa obavestenjem da ce me obavestiti. Nista od toga. Ima neko takvo iskustvo i sta ciniti?
  11. Liga Konferencije 2023/24

    Ludo me zanima koji ce nam k... Teleoptik. Mi ne mozemo da izbacimo igraca, poluigraca. Evo, slobodan sam da saslusam. Dva beka ne mozes da odskolujes 25 godina... otkaz svima. I svake godine tako. Dok ne napravis tim trenera sposobnih da ubace svake godine 5 kvalitetnih igraca u tim. Pogledajte...
  12. Letnji prelazni rok 2023

    Macka je '92. godiste. Ali verovatno povrede... Neverovatan je bio.
  13. Dule Vujošević

    Došao je tiho i usao u legendu. Što se mene tiče, veličina egal Želimiru. Ljudina.
  14. KK Partizan - transferi

    Ima li ikakve sanse da se nekako konsenzusom dogovorimo da se to ime ne pominje više. Samo pretpostavljam da je ovo ozbiljan klip Željku i Saviću. I nekako da nastavimo. I da mu zviždimo, dabome. Mene ne zanima što je dobrotvor. Za sebe i svoju dušu je. Moja crkva je u Humskoj 1. Jebi ga.
  15. KK Partizan - transferi

    "Istine radi, moram napomenuti da ni jedna pretnja nije došla iz tabora KK Crvena zvezda i da sa njima uvek imam dobru komunikaciju i punu poštovanja." Ovakav i ne treba da igra kod nas. Panter je primer čojstva. Reci, ko preti? Navijaci Hercegovca iz Gajdobre? Ko? Idealan za glibave...
Top