Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

CrazySerb - најновије активности

  • CrazySerb
    CrazySerb је одговорио(ла) у теми Odbojkaški klub Partizan.
    Bar nesto lepo danas. Prenos je bio jedino na zvanicnom kanalu lige. Izuzev drugog seta,dosta dobra partija i zasluzena pobeda. Bravo
  • CrazySerb
    CrazySerb је одговорио(ла) у теми FK Partizan 2023/24.
    Ono kad useres citavu sezonu u dve utakmice...Dzabe smo se lozili..............
  • CrazySerb
    CrazySerb је одговорио(ла) у теми Odbojkaški klub Partizan.
    Danas u 18h protiv ciganije vrlo bitan mec za konacni plasman. Imperativ pobeda!Prenosa bez naravno.....
  • CrazySerb
    CrazySerb је одговорио(ла) у теми Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!.
    Danas navijamo za Trinkijerija,verujem da je kadar da uzme meru svojima i verujem da hoce. U suprotnom bice gadno do kraja
  • CrazySerb
    CrazySerb је одговорио(ла) у теми FK Partizan 2023/24.
    Momci se citave sezone bore koliko je u njihovim mogucnostima. Ovim kiksom smo verovatno predali titulu kurvi,ali nemam sta da zamerim...
  • CrazySerb
    CrazySerb је одговорио(ла) у теми FK Partizan 2023/24.
    Bravo za fanaticnu borbu. Momci su izginuli,hrabro odigrali i zasluzili bar bod. Steta sto nismo sacuvali prednost,ali dobro je i ovako!!!
  • CrazySerb
    CrazySerb је одговорио(ла) у теми Odbojkaški klub Partizan.
    Vojvodina nas jos jednom razbucala. Dugo je i potrajala trijumfalna serija :D 1:3 u setovima,od toga smo u poslednjem vodili 24:19 i...
  • CrazySerb
    CrazySerb је одговорио(ла) у теми Kup Radivoj Korać 2024.
    Katastrofa epskih razmera. Treci put nas ovi dunsteri biju bez vecih problema. Cemu da se nadamo onda u ABA ligi bez prednosti domaceg...
  • CrazySerb
    CrazySerb је одговорио(ла) у теми FK Partizan 2023/24.
    Nije ovo lose bilo. Jeste da nije neka fudbalska poezija,ali odradjen posao kako treba,a novajlije ostavile pozitivan utisak.
  • CrazySerb
    CrazySerb је одговорио(ла) у теми Kup Radivoj Korać 2024.
    Krajnje porazavajuce na sta licimo u ovo doba godine. Tenk i Naneli odigrali na nivou,ostali da se zapitaju sta im se desava. Na svu...
  • CrazySerb
    CrazySerb reacted to Enslaved's post in the thread Kup Radivoj Korać 2024 with Like Like.
    sto bi se reklo nek ide smajli malo u kurac jer mu stalno fali neki kurac, ne moze decko da veze dve nedelje bez da se raspada...
  • CrazySerb
    CrazySerb reacted to zaro's post in the thread Kup Radivoj Korać 2024 with Like Like.
    Sta je ovo sto mi igramo… jos ovi kosevi… Meni licno smo mi negledljivi… iskreno I iako osvojimo sutra nista nece promeniti taj utisak
  • CrazySerb
    CrazySerb је одговорио(ла) у теми Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!.
    Sta novo napisati nakon svega? Ovo je bio mec koji je unapred upisan kao pobeda,nakon toliko razocarenja. Mislio sam da su se igraci...
  • CrazySerb
    CrazySerb је одговорио(ла) у теми KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona.
    Mi citave sezone cekamo reakciju ekipe. Nakon svakog poraza nadamo se popularnoj prici da ce se pogledati u oci i sabrati,a cak i kad se...
  • CrazySerb
    CrazySerb је одговорио(ла) у теми KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona.
    Prijatelji moji,jel realno da nas rutinira jedan Split u Areni?
Top