Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Недавни садржај од CrazySerb

  1. CrazySerb

    Odbojkaški klub Partizan

    Bar nesto lepo danas. Prenos je bio jedino na zvanicnom kanalu lige. Izuzev drugog seta,dosta dobra partija i zasluzena pobeda. Bravo
  2. CrazySerb

    FK Partizan 2023/24

    Ono kad useres citavu sezonu u dve utakmice...Dzabe smo se lozili..............
  3. CrazySerb

    Odbojkaški klub Partizan

    Danas u 18h protiv ciganije vrlo bitan mec za konacni plasman. Imperativ pobeda!Prenosa bez naravno.....
  4. CrazySerb

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Danas navijamo za Trinkijerija,verujem da je kadar da uzme meru svojima i verujem da hoce. U suprotnom bice gadno do kraja
  5. CrazySerb

    FK Partizan 2023/24

    Momci se citave sezone bore koliko je u njihovim mogucnostima. Ovim kiksom smo verovatno predali titulu kurvi,ali nemam sta da zamerim igracima dokle god se ovoliko trude.
  6. CrazySerb

    FK Partizan 2023/24

    Bravo za fanaticnu borbu. Momci su izginuli,hrabro odigrali i zasluzili bar bod. Steta sto nismo sacuvali prednost,ali dobro je i ovako!!!
  7. CrazySerb

    Odbojkaški klub Partizan

    Vojvodina nas jos jednom razbucala. Dugo je i potrajala trijumfalna serija :D 1:3 u setovima,od toga smo u poslednjem vodili 24:19 i uspeli da izgubimo 24:26...To stvarno treba umeti.
  8. CrazySerb

    Kup Radivoj Korać 2024

    Katastrofa epskih razmera. Treci put nas ovi dunsteri biju bez vecih problema. Cemu da se nadamo onda u ABA ligi bez prednosti domaceg terena? Svlacionica izgubljena,vise nego evidentno,pojedini igraci jednostavno ne saradjuju. Ne znam sta napisati,nemam snage vise da se zderem,ali ovo je...
  9. CrazySerb

    FK Partizan 2023/24

    Nije ovo lose bilo. Jeste da nije neka fudbalska poezija,ali odradjen posao kako treba,a novajlije ostavile pozitivan utisak.
  10. CrazySerb

    Kup Radivoj Korać 2024

    Krajnje porazavajuce na sta licimo u ovo doba godine. Tenk i Naneli odigrali na nivou,ostali da se zapitaju sta im se desava. Na svu srecu i kurvetina je u raspadu pa mozda nesto i uradimo danas. Verujem da ce sudije gledati da sto pre onesposobe Frenka,ali se isto tako nadam da cemo im se do...
  11. CrazySerb

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Sta novo napisati nakon svega? Ovo je bio mec koji je unapred upisan kao pobeda,nakon toliko razocarenja. Mislio sam da su se igraci dozvali pameti i da ce napokon uslediti nekakva pozitivna reakcija i lagana pobeda,kad ne lezi vraze. U nasem slucaju,ocigledno uvek moze gore. Kakva kosmarna...
  12. CrazySerb

    KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

    Mi citave sezone cekamo reakciju ekipe. Nakon svakog poraza nadamo se popularnoj prici da ce se pogledati u oci i sabrati,a cak i kad se to desi vrlo brzo opet delujemo ko razbijena vojska. Umor nije nikakvo opravdanje,iako je ove nedelje dosta Evroligasa platila cenu duplog kola. Prestao sam da...
  13. CrazySerb

    KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

    Prijatelji moji,jel realno da nas rutinira jedan Split u Areni?
  14. CrazySerb

    KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

    Kaminski danas pokorio,steta sto se ovako zavrsilo. Nesto lepo sa vecerasnje utakmice,njegova partija. I odbranu je poceo da igra.
  15. CrazySerb

    KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

    Sta smo mi danas igrali,zali Boze. Opet ocajan ulazak u mec i enormna potrosnja da bi stizao suludu razliku koju na kraju prospes i usere te onaj mali pigmej...Bas dobro pred duplo kolo EL.
Top