Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Недавни садржај од crna ovca bela vrana

  1. crna ovca bela vrana

    KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

    Sta nam radis opet Tuljooo... Daj Boze pa da nastavis u istom ritmu i na leto.
  2. crna ovca bela vrana

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Sto se mene tice i mi i Partizan smo pobedili u uvodu utakmice. Sve preko je milina za napacenu Grobarsku dusu. Pobeda za Zeka! Pobeda za Zeljka! Ovo je moj Partizan! Srce puno.
  3. crna ovca bela vrana

    KK Partizan - uprava i marketing

    Kakav je stav tribine? Mislim videli smo poruku protiv Efesa ali ja se zaista nadam da se nece stati sa istim i to u vidu ispisanih parola. Sto se mene tice, visila bi na zapadu svaku utakmicu, da je se predsednik (i onaj u hali i onaj sto nesme da dodje u halu) nagleda.
  4. crna ovca bela vrana

    KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

    https://www.mozzartsport.com/kosarka/vesti/zavirite-u-sediste-evrolige-gde-se-zeljkova-slika-drzi-kao-ikona-najvise-reakcija-iz-srbije/477025 Evo sta znaci. Nasi su tamo imali neke sastanke tehnicke prirode a usput je ocigledno i mocart posetio prostorije. Obavezno procitati. Kolika je...
  5. crna ovca bela vrana

    FK Partizan 2023/24

    Izgoreo sam. Ovde su resenja samo neki radikalni potezi poput onih od pre neki dan u Rusiji. Neka gerila da se pojavi. Za pocetak neku poruku da znamo gde i kako se krecu, sta jedu, kada kenjaju. Da im se zivot smuci kada vide da moraju da sude Partizanu. Ili ovo sto se moglo videti u...
  6. crna ovca bela vrana

    KK Partizan - uprava i marketing

    Mene i dalje u tom kontekstu zanima da li su sa ciganima (zvanicno) produzili ugovor? I njima je istekao ugovor.
  7. crna ovca bela vrana

    FK Partizan 2023/24

    Bravo Duki! Bravo momci! Bravo Grobarijo! Bravo bre! Ja prezadovoljan posle svega vidjenog. Citao sam pazljivo sve posle derbija na forumu. Ispratio svaki snimak i svaku objavu crno belih stranica na drustvenim mrezama. Probao da procitam i po koji clanak u necemu sto se naziva medijima. Posle...
  8. crna ovca bela vrana

    FK Partizan 2023/24

    Mene od svega trenutno zanima, kako cigani izgledaju u ovih nekoliko kola pod novim-starim trenerom? Nisam ih gledao. Da li moze neka strucna analiza cenjenih forumasa? Vide li se neke razlike u odnosu na cigane pod izraelcem? Ko im igra? Sta mozemo ocekivati?
  9. crna ovca bela vrana

    KK Partizan - uprava i marketing

    A ja bih da se drzimo za Zeljkov smeh i zagrljaj Kuma u toj sceni.
  10. crna ovca bela vrana

    KK Partizan - uprava i marketing

    Nazalost sve sto ide posle Kupa moze da se interpretira na ovaj ili onaj nacin. Na kraju kada saberes i oduzmes i oni koji se plase i oni koji se nadaju hvataju se za (legitimne) izjave i razloge. Ali od toga sustinski nista nemamo. Ali imamo od neke ideje ili plana delovanja dok ne vidimo to...
  11. crna ovca bela vrana

    FK Partizan 2023/24

    Taj deo sam izostavio. Nikada mi noge hladnije nisu bile posle neke utakmice. Sto se tice sudija: Ajde da odigramo prvo taj derbi. Verujem da to nije nista sto nasi ne ocekuju i da ce na kraju da ipak ispliva kvalitet, jedan potez, jedan segment igre. Sa cije strane, videcemo. Sve ostalo...
  12. crna ovca bela vrana

    FK Partizan 2023/24

    Bio sam i ja deo tog mizernog broja na zapadu, mada sam stajao ovamo do Jug-a. Jedan od najdrazih derbija, istina. Mada i onaj Kleov (tada na Jug-u, mokri do koze) mi je duboko u srcu. Leti lopta, leti iiii... rapsodija. Koji dan pre toga slavili u Pioniru pobedu nad grckim ciganima uz gavri...
  13. crna ovca bela vrana

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    @Rebellion Cega i koga tacno da se plasimo posle ovih Zeljkovih reci? Nisu oni navikli na ovakav jezik. Na ovakvog gospodina. Baca ih u rebus. Upravo su se zbog toga i opekli nedavno i na nacin koji je za njih bio do tog trenutka nezamisliv. Voleli bi oni da ga se rese preko noci ali to im tek...
  14. crna ovca bela vrana

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Ne znam za vas ali ova Zeljkova konferencija ce mi verovatno biti nesto najlepse sto sam gledao vezano za Partizana. Za ovo je vredelo se roditi, Zeljko moj, sto bi ti rekao! HVALA TI! Ovo nema cenu. Prosto ne znam da li ijedan trofej, ijedan rezultat mozes da menjas za ove i ovakve reci. I to...
  15. crna ovca bela vrana

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Da se nas nekoliko sa foruma skupilo i probalo da nacrta najidealniji tok utakmice posle svih desavanja posle Kup-a, ne bi licilo na ovo sto smo veceras gledali i (najbitnije) culi. To smo mi! Hvala ti Partizane! OBRADOVIC ZELJKO!
Top