Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Недавни садржај од CRNI BOMBARDER

  1. CRNI BOMBARDER

    Rukometni klub Partizan

    Tacnije primili smo 3 gola sa igracem vise u tim trenutcima....imali smo 4 minuta igraca vise... No to niti je bilo presudno niti je nesto odlucilo, oni su igrali prijateljsku utakmicu, da pobede ali ne mnogo... Previse su ozbiljan klub za nas u ovom trenutku, 20x veci budzet, 11 stranaca u...
  2. CRNI BOMBARDER

    KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    Bas sam nocas citao i trazio dali postoji klub koji je Zoc trenirao a nije mu doneo Evrotitulu... postoji ipak, Beneton Trevizo, ali oni nisu bili ni kfalifikovani za igranje u EL pa je sa nima osvojio "samo" kup Rajmond Saporta....i otisao... Ostalo, sve redom Partizan, Huventud, Real...
  3. CRNI BOMBARDER

    KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    Lobirao je Zeljko za nas 2019, za vajld kartu smo bili u igri, preko turskih spozora Evrolige, to znam sigurno, ali nismo imali sanse protiv Zenita, kluba koji postoji manje od 10 godina, ali je Gazprom iza njih... Sada je situacija da se EL zatvara 2022, ko je usao usao je....ostali mogu da...
  4. CRNI BOMBARDER

    KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    Kako je krenulo, sledeca vest je da igramo i NBA...
  5. CRNI BOMBARDER

    KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    Evo Kurir plasira vest u 21:40, nedelja, da ce Zeljkova plata biti milion evra godisnje... pa sami procenite , dole stoji potpis Kurir Sport, nema imena, a treba da stoji nebojsa covic...
  6. CRNI BOMBARDER

    KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    To sto je vucic kao odobrio Zeljkov povratak u Partizan ne znaci i da nije pokrenuta PR sluzba cigana i glavno preko nihovog instagram profila "KKCZ Insajder" i Kurir ne probaju da bushe celu pricu, plasirajuci tendenciozne textove... Siguran sam da ce unarednih dana biti jos bljuvotina... tipa...
  7. CRNI BOMBARDER

    KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    Izdrndani smo dovoljno sa 3 trenera u 6 meseci, ja bih da preskocimo Jakovljevica.... Moram da priznam da i mene izjeda crv sumnje... mada se trudim da razmisljam pozitivno kao Spalding na primer... PS, a evo i Ostoja se oglasio ... kao jos nije doneo odluku,... ko od njega da zavisi... a sef...
  8. CRNI BOMBARDER

    KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    ja ne verujem dok ne vidim...i ne mogu posteno da se obradujem...kako cu docekati zvanicnu vest neznam... i kako cu preziveti ako ne potpise... ako ima neke simbolike...i veceras su Kica i Zoc zajedno....mislim bas sada... kao nekada....
  9. CRNI BOMBARDER

    KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    Zeljko umesto da mrsi muda po televiziji i izjavljuje da "obozava" Partizan, trebao je dosada da podigne spomenik Partizanu sto je postao to sto je postao i umesto ikone na se svako jutro krsti i ljubi sliku Dragana Kicanovica... I DA SE VRATI U KLUB JER ZNA DA SAMO ON NAM JE SPAS, JER MI U OVOM...
  10. CRNI BOMBARDER

    Dule Vujošević

    I Nikola Mirotic navija za Partizan.... ali je bio previse mrsav... NBA zvezda navijač Partizana OD MALIH NOGU! (VIDEO) Velika mu je želja bila da zaigra za voljeni klub, ali se to nije dogodilo U jednom od svojih intervjua koje je davao, i sam je istakao kako mu je najveća žal što nikada nije...
  11. CRNI BOMBARDER

    FK Partizan 2020/21.

    Treba samo jos jace voleti Partizan....
  12. CRNI BOMBARDER

    KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    nisam citao dva dana, ali je frapantno to koliko ima frustarcije, negativne energije, besa i nemoci, cinizma....cudo... koliko i sa trudim da ne obracam paznju, ,,,,ipak ne ide,....mnoge ovde i licno poznajem... ili bar mislim da sam ih poznavao... Kako je rekao jedan psihijatar: " nema...
  13. CRNI BOMBARDER

    KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    :D Pa on koliko znam je cesto menjao terete, tako da ako da bog da se ova vlast nekada pomeni, brzo ce se adaptirati sa takvim novim teretom... ja se pitam samo koji je to prag tolerancije da jedan pravi grobar povuce potez koji je na stetu kluba realno... e al sam se izrazio :cekanje: Koja...
  14. CRNI BOMBARDER

    KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    pa to, ako je neko oprostio skoro 50.000 evra...zar mu je doslo do tih 5.000...nego su se izgleda raskurcali zdravo... i sada to je to... nije Partizan svojina ni jednoga ni drugoga pa da razvlace klub po medije... PS. da se rezumemo ja nemam dileme da su obojica pravi grobari, jedino sto...
  15. CRNI BOMBARDER

    KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    ma nisu pare u pitanje vec licni sukob i sujeta... ne verujem da mu je doslo do 5.000 evra jebiga... toliko mu se kasnilo... neke stvari necu nikada shvatiti, verovatno je defekt u mojoj glavi a ne kod drugih...
Top